Drobečková navigace:

PRAGODENT


 
   

Najdete na veletrhu - PRAGODENT


DEXIS IS 3800- intraorální skener

Vystavovatel: SpofaDental a.s. - DEXIS Imaging - Hala - 4, Stánek - A01

Zrychlete si svou práci pomocí nejlehčího intraorálního skeneru na trhu! Superrychlý, ultralehký, malý, přesný – to je skener DEXIS IS 3800.


Zubní pasta meridol®

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17

Zubní pasta meridol® pomáhá poskytovat účinnou ochranu před bakteriemi při problémech dásní.


Ossix Volumax

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

OSSIX Volumax je osifikující resorbovatelná kolagenová membrána, která využívá technologie GLYMATRIX. Na rozdíl od OSSIX Plus je tato membrána mnohem tlustší a při navlhčení se její objem zvětší. S membránou se velmi dobře manipuluje a jednoduše přilne ke kosti. Jedná se o efektivní a bezpečnou proceduru, při které dochází k velmi rychlé osseointegraci. Na trhu ještě není žádný ekvivalent.


Vatech | A9

Vystavovatel: VATECH EUROPE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Vatech A9 je CBCT s OPG s nejmodernější technologií pro redukci kovových artefaktů a je ideálním přístrojem pro každou kliniku. Anatomické FOV 10x8 cm umožňuje sken obou čelistí včetně distálních úseků. Vatech A9 nabízí dva speciální a vestavěné senzory pro Pano / 3D CBCT a Ceph. To umožňuje nejen zachytit optimální obraz z každého snímače, ale také vytvořit efektivní pracovní postup. K přístroji Vatech A9 získáte 10letou záruku na senzor a rentgenku + 5 let záruku na kompletní přístroj.


BlueShaper PRO® - kořenový nástroj

Vystavovatel: Just Dent s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B17

První kořenový nástroj na světě, který kombinuje 2 tepelné úpravy v jednom nástroji díky Dual Wire® technologii, což přináší nástroji větší všestrannost. Díky méně martenzitickému tepelnému zpracování můžeme mít ostrou a účinnou řeznou špičku, aniž bychom ohrozili flexibilitu nástroje. Kromě toho je účinnost řezání BlueShaper PRO® vylepšena 3 mm zlatou špičkou. Tyto 3 mm prošly speciální tepelnou úpravou, která jim poskytuje optimální řeznou schopnost, což umožňuje vynikající výkon při preparaci kanálků.


Skener paměťových fólií VistaScan Mini Easy 2.0

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Skener paměťových fólií pracuje s nejnovější technologií paměťových fólií a v kombinaci s VistaScan paměťovou fólií IQ umožňuje mnoho nových funkcí AI. Společně s vynikající kvalitou obrazu osvědčené technologie PCS tak bude vaše zubní ordinace trvale zajištěna i do budoucna.


GBT FLOWCONTROL® savka pro kontrolu aerosolu a rozstřiku

Vystavovatel: EMS Poland Sp. z o.o. - Hala - 3, Stánek - A22

GBT FLOWCONTROL® je savka navržená ve Švýcarsku, která umožňuje 5x účinnější kontrolu aerosolu během ošetření než standardní savky. Díky speciální geometrii, je schopna zachytit rozstřikující se látky a kontrolovat aerosol u jejich zdroje. Je ideální pro širokou škálu stomatologických ošetření a silikonový návlek poskytuje měkký kontakt s dásní a pohodlné ošetření.


Zirkonofen Turbo

Vystavovatel: Zirkonzahn Worldwide - Hala - 2, Stánek - B14

Spékací komora až pro 120 zirkonových prvků, nový inteligentní software, 7" barevný dotykový displej, funkce "Baking Recovery", ultrarychlé spékání již za 1,5 hodiny, individuální spékací programy pro každý typ zirkonu. Výsledkem je 84% úspora času a 81% snížení spotřeby energie.


DIPLOMAT MODEL PRO - SLEVA 10% NA SOUPRAVU a ŽIDLIČKA ZDARMA!!!

Vystavovatel: EUR-MED Slovakia, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B10

DIPLOMAT MODEL PRO - plně digitalizovaná stomatologická souprava ovládaná pomocí aplikace Diplomat Connect. MODEL PRO nabízí funkci konvertibility - rychlou a snadnou změnu verze soupravy pro praváka nebo pro leváka. Plynulost práce, inteligence, otevřenost a modulárnost - to jsou hlavní principy MODELU PRO. Navštivte stánek EUR-MED Slovakia 2B10 v hale 2 a při objednávce do 31. října získejte slevu 10% na soupravu a židličku lékaře nebo asistenta ZDARMA!


Intraorální skener Detection Eye

Vystavovatel: Zirkonzahn Worldwide - Hala - 2, Stánek - B14

Nový intraorální skener Zirkonzahn Detection Eye vyniká svojí vysokou přesností a rychlostí skenování, která umožňuje digitalizovat čelist pacienta za méně než 60 sekund a nabízí skenování v reálném čase s realistickými barvami a čistými přípravnými hranami. Možnost volby mezi dvěma různými skenovacími nástavci (standardní nebo malý) zvyšuje komfort pacienta při skenovaní.


Esthetic Colorant - estetické barvivo k použití před sintrací Kuraray Noritake

Vystavovatel: D-way CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Esthetic Colorant pro zirkon KATANA™ Zirconia od Kuraray Noritake je sada snadno použitelných dobarvovacích tekutin, které se rozptýlí ve struktuře zirkonu a umožní tak napodobení celé řady odstínů vnitřních struktur. Barviva Esthetic Colorant se skládají z 12 barev. Jejich přesným nanesením však lze dosáhnout typických efektů a přirozených barev ještě před sintrováním, díky čemuž jsou náhrady opticky přirozené a stávají se harmonickou součástí dutiny ústní.


Sekční konturované kovové matrice - Titanové

Vystavovatel: SOFIKAR s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B22

Představujeme naši řadu sekčních titanových matic, dostupných ve třech velikostech - malá, střední a velká. Zažijte vrchol trvanlivosti a bezkonkurenční pohodlí s našimi pečlivě vytvořenými maticemi. Objevte výjimečnou odolnost, kterou nabízejí, spolu s přidanou výhodou eliminace odrazu světla, čímž se stávají ideální volbou.


Vatech | EzRay Air Wall 2

Vystavovatel: VATECH EUROPE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Velice nízká váha (15,15 kg), unikátní konstrukce a ergonomický design intraorálního RTG EzRay Air Wall 2 zajišťují snadnou manipulaci. Intuitivní ovládací panel přímo na rentgence, digitální zobrazení nastavených expozičních parametrů. Žádné problémy se zahříváním či vytékajícím olejem díky unikátnímu využití CNT (Carbon Nano Tube) technologii. Je možné snímat obraz na intraorální senzor nebo na PSP, s možností volby napětí 65/70 kV.


Kompaktní frézovací stroj CORiTEC 150i PRO

Vystavovatel: Krbec Dent s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A08

Kompaktní systém pro zpracování bloků i standardních disků. Extrémně stabilní konstrukce umožňuje přesné obrábění CAM bloků i standardních disků, včetně CrCo materiálů. Malé rozměry stroje a 5-ti osá simultánní technologie nabízejí jedinečný poměr velikosti a funkčnosti stroje.


DiaShine - Diamantová lešticí pasta

Vystavovatel: D-way CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Diamantová lešticí pasta DiaShine se skládá z potravinářských materiálů a je zcela rozpustná ve vodě, zatímco její všestranná technika pasty/štětce umožňuje uživateli snadný přístup do celé oblasti. Při doporučeném použití DiaShine neodstraní výplňový materiál, čímž zachová morfologii a integritu stávající výplně. Výsledkem je esteticky přirozený, vysoce lesklý povrch „podobný sklovině“, který se výrazně vyrovná glazované náhradě a zároveň vytváří hladší povrch.


Stratasys TrueDent™ – personalizované snímatelné zubní náhrady pro vaše pacienty

Vystavovatel: MCAE Systems, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B17

Naše specializované služby vám umožní vytvářet jedinečné zubní náhrady pro každého pacienta. TrueDent™ je patentovaná pryskyřice z materiálu schváleného FDA (třída II), vyvinutá pro 3D tisk trvalých zubních náhrad a dočasných korunek a můstků na 3D tiskárně J5 DentaJet. Umožňuje sériovou výrobu realisticky vypadajících, monolitických, vícebarevných zubních náhrad pro široké spektrum pacientů v rámci jedné tiskové úlohy.


Elements IC- obturační jednotka

Vystavovatel: SpofaDental a.s. - Kerr - Hala - 4, Stánek - A01

Posuňte Vaši endodontickou praxi na vyšší úroveň. Nyní to máte ve svých rukou. Bezdrátový obturační systém elements™IC kombinuje tepelný zdroj Downpack s Backfill jednotkou pro vytlačování gutaperči. Získejte vynikající, předvídatelné výsledky rychleji a snadněji: spolehněte se na baterii s delší výdrží (v porovnání se systémem elementsfree)*, indukční nabíjení a pohodlný, ergonomický design.


Zirkonzahn® laboratorní skener S300 ARTI Scanner

Vystavovatel: Zirkonzahn Worldwide - Hala - 2, Stánek - B14

Plně automatický: vysoká přesnost skenování (≤ 10 μm); skener s pásovým osvětlením; 2 vysokorychlostní kamery s vysokým rozlišením; rychlé skenování díky neustále vyvíjenému softwaru; extra velké pole skenu (115 x 78 mm; formát 16:9); otáčení (360°) a naklánění (100°) modelu; snadné umístění skenu modelu pomocí laserového ukazovátka; vysoce přesná kontrola osy; funkce Double-Scan a Scan & Match; integrovaná možnost barevného skenování; kompatibilní se všemi artikulátory.


Vatech | Green X 12

Vystavovatel: VATECH EUROPE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Vatech Green X 12 je nejnovější CBCT přístroj, který disponuje endo módem s nejvyšším 3D rozlišením snímků na trhu - 49.5 μm. Green X 12 umožňuje výběr z 5 velikostí FOV až k velikosti 12x14 cm s extrémně nízkou dávkou radiace. Díky funkci Smart Focus můžete najednou zachytit 1 snímek kompletního zubního oblouku 12x8,5 cm, 3 vysoce detailní 4x4 snímky a Auto OPG snímek. Záruka 10 let na senzor a rentgenku, 5 let na celý přístroj. Samozřejmostí je využití umělé inteligence v 3D a Ortho softwaru.


DRAGONFLY lupové brýle

Vystavovatel: ORASCOPTIC METREX RESEARCH AKA - Hala - 4, Stánek - A01

Vrcholný produkt v optickém inženýrství. Jediné lupové brýle, které kombinují zvětšení a zabudovanou bezdrátovou LED svítilnu do jednoho lehkého rámu.


Sensodyne Sensitivity & Gum

Vystavovatel: Haleon Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13a

Nová zubní pasta Sensitivity & Gum s dvojím účinkem přináší ochranu citlivých zubů a zároveň pomáhá zlepšit zdraví dásní už za 2 týdny (1). Osoby trpící citlivostí zubů mohou mít často i problémy s dásněmi. Proto přinášíme novinku s inovativním složením s mikropěnou, která se zaměřuje na odstranění bakterií způsobující tvorbu zubního plaku (1) a zároveň proniká i do těžko dostupných míst mezi zuby a podél linie dásní. (1) Oproti běžné zubní pastě Sensodyne, při pravidelném čištení zubů 2x denně. (2) Při pravidelném čištění zubů 2x denně. (PM-CZ-SENO-23-00032)


Major Super Lux

Vystavovatel: MAJOR CZ s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A06

V Česku vyráběné třívrstvé pryskyřičné zuby.


Diplomat One nová stomatologická souprava

Vystavovatel: DENT UNIT s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B09

Nová zubní souprava Diplomat One přináší eleganci a moderní design do vašich ordinací. One nabízí vysoký komfort jak pro lékaře, tak také pro pacienty. Tento model osloví široké spektrum zubních lékařů i dentálních hygienistek. Vynikající poměr cena/výkon. Nechte si zpracovat individuální cenovou nabídku.


DS PrimeTaper

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Nový typ implantátu vycházející z Astra Tech EV implantátů. Implantát vhodný pro imeditání implantaci díky progresivním závitům. Implantát je opatřen mikrozávity na krčku, má kónické spojení s abutmentem. Protetika je jednotná s dalšími implantačními systémy Dentsply Sirona.


Vyšetřovací rukavice Style nitril, nepudrované, Tutti frutti, 96 ks

Vystavovatel: Medplus s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B13

Jednorázové nitrilové rukavice jsou nepudrované, nesterilní rukavice, texturované na koncích prstů s rovnoměrně rolovaným okrajem. Nabízí uživateli vyšší mechanickou i chemickou odolnost. Jako hypoalergenní nezpůsobují alergické reakce, mají atraktivní provedení v módních barvách. Díky nitrilové směsi lze jejich použití doporučit v průmyslu, protože dokonale chrání před tuky a oleji, dále ve zdravotnictví, kde slouží jako vyšetřovací rukavice s odpovídající ochranou.


Implantáty Astra Tech EV

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Implantáty ASTRA TECH Implant System EV jsou zárukou všestrannosti, díky které je možné implantovat v každé lokaci. Unikátní spektrum implantátů nabízí řešení také pro: omezenou vertikální výšku kosti, horizontálně úzké nebo široké mezery, zkosení alveolárního hřebene. Sortiment implantátů zahrnuje válcové, kónické, zkosené, krátké, dlouhé a jak úzké, tak i široké implantáty.


IDEX Istanbul 2024

Vystavovatel: DISSIAD CONGRESS AND CONFERENCE LIMITED COMPANY - Hala - 4, Stánek - B06

IDEX – Istanbul International Dental Equipment and Materials Exhibition se bude konat 8. – 11. května 2024 v Istanbul Expo Center. Na IDEX Istanbul se představí více než 500 místních a mezinárodních vystavovatelů a více než 4 000 značek, které předvádějí své špičkové produkty. Očekává se, že během čtyř výstavních dnů akci navštíví přes 80 tisíc návštěvníků, převážně zubních lékařů a zubních techniků. IDEX na minulém ročníku navštívilo 87.570 odborných návštěvníků z více než 80 zemí na celkové ploše 60 000 m2.


Yxoss CBR

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Jedná se o individuální 3D tištěnou titanovou mřížku, která pomáhá při řízené kostní regeneraci. Díky jejím vlastnostem se zkracuje doba operačního výkonu, mřížka je opatřena speciálním designem pro snadné vyjmutí. Mřížky jsou navrhovány individuálně speciálně podle CT snímků pacienta.


Ormaplus Lab 90

Vystavovatel: FLAVA s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A06

Laboratorní otiskovací hmota adičního typu na bázi vinylpolysiloxanu. Zaručuje vysokou rozměrovou stálost a maximálně přesnou reprodukci detailů. Jednoduché míchání stejného množství báze a katalyzátoru. Použití: • zámky pro fixní, částečné a totální náhrady • izolační vrstva aproximálních prostor zubů budoucí snímatelné náhrady • místo sádrového přelitku • pro podložení protéz při opravách, kde pružnost této hmoty umožňuje dobré vyjmutí při podsekřivém alveolu, kde sádra často praská. Výhodou je i hladký podklad pod pryskyřicí, se kterou se nespojí • k vykrytí podsekřivých míst • při zhotovování zásuvných spojů • jako klíč okluze u TARGIS VECTRIS • k dublování • forma pro použití jednoduché licí metody


Implantáty MIS C1

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Tento jednoduchý, přesný a osvědčený implantační systém byl navržen s kónickým spojením a optimalizuje biologické výhody a klinické a estetické výsledky. Vyznačuje se platform-switching designem, dokonalým kónickým spojením, velkou primárnou stabilitou a širokou škálou komponent, které zajišťují vynikající estetický výsledek. Nově jsou součástí každého balení sterilní jednorázové vrtáky.


Curasept BIOSMALTO MOUSSE caries Abraze&Eroze

Vystavovatel: MERTEN DENTAL s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A16

Zubní pěna obsahující F- ACP komplex® - inovativní patentovaná nanotechnologie se vyznačuje svými biomimetickými, bioaktivními a biokompatibilními vlastnostmi. Obsahuje částice amorfního fosforečnanu vápenatého (ACP) obohaceného uhličitanem a fluoridem, s citrátovou vnější vrstvou. ACP je nekrystalický, vysoce reaktivní materiál, který se při kontaktu s vodou konvertuje v krystaly hydroxyapatitu. Citrát v komplexu slouží jako nárazníkový systém, upravuje kyselost a neutralizuje pH roztoku. Uhličitan zvyšuje rozpustnost komplexu a biologickou dostupnost aktivních iontů: vápníku, fosforečnanů a fluoridů. Fluorid v komplexu je ve volné formě a přispívá k tvorbě fluorapatitu. F-ACP komplex® je tedy v prostředí dutiny ústní vysoce reaktivní systém. Při jeho kontaktu se silnou dochází k rychlému uvolnění aktivních iontů, a to selektivně na úrovni dentinových a sklovinových lézí. Zde vytváří novou minerální fázi odolnější vůči působení kyselin či mechanickému otěru.


Vyšetřovací a ochranné rukavice ILICO

Vystavovatel: ILICO Europe s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B04

Česká značka hedvábně hebkých a přesto vysoce odolných rukavic bez pudrování, které jsou příjemně přilnavé a pohodlné. 100% nitril a polymerovaný latex jsou vhodné i pro alergiky.


Geistlich FibroGide

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Geistlich Fibro-Gide® je vstřebatelná, porézní kolagenová matrice. Je speciálně určena pro použití při procedurách augmentace měkké tkáně v dentální a maxilofaciální chirurgii při rekonstrukci alveolárního hřebene a pro získání tloušťky měkké tkáně. Geistlich Fibro-Gide® má takové mechanické vlastnosti, aby odolala mechanickému namáhání, ke kterému dochází po uzavření rány při procedurách augmentace měkké tkáně. Matrice poskytuje dostatečný prostor pro vrůstání buněk tvořících měkkou tkáň.


Stomatologická souprva Simple&Sart KISS

Vystavovatel: - Hala - 4, Stánek - B20

Přinášíme vám novinku pro Český trh, stomatologické soupravy Simple&Smart KISS. Italský výrobce stomatologických souprav. Možnost výběru až 200 barev polstrování. Nízké náklady na pozáruční servis. Odstranění poruch do 24hod. Svítidla FARO / G-COMM , LED mikromotory TKD / BIEN AIR, Plně dotykový, barevný touchpad. Pneumatiká brzda stolku lékaře již v základním vybavení. Možnost použítí odlučovače amalgámu DÜRR, nebo ventilů DÜRR pro centrální odsávání. Ceny již od 340.000 Kč vč. DPH.


Admira Fusion 5 by VOCO - Zjednodušený tónovací systém prostřednictvím Cluster-S

Vystavovatel: Voco GmbH - Hala - 3, Stánek - C02

Správné určení odstínu zubu je klíčem k estetickému výsledku rekonstrukce chrupu. Najít optimální odstín však často není nijak snadné. Společnost VOCO si proto dala za cíl nabídnout zubním lékařům nejmodernější univerzální výplňový materiál, který mimořádně zjednodušuje každodenní praxi. Řešení: Další vývoj inovativního výplňového materiálu ORMOCER® na čistě keramické bázi Admira Fusion. S novým univerzálním kompozitem Admira Fusion 5 je nyní možné pokrýt všechny klasické odstíny VITA® pouhými pěti Cluster-Shades: Každý Cluster-Shade spojuje několik klasických odstínů VITA®. Cluster-Shade-System vznikl díky nové patentované pryskyřičné matrici, která byla přizpůsobena velikosti a optickým vlastnostem nano-hybridních částic, což vede k optimalizovanému rozptylu světla. Výsledek: efekt dokonalého přizpůsobení barev v rámci příslušného Cluster-Shade, který výplňový materiál dokonale přizpůsobí přirozenému odstínu zubu.


KaVo DIAGNOcam Vision Full HD 3v1

Vystavovatel: KaVo Dental CZ - Hala - 1, Stánek - V

Trojitá diagnostika na jedno kliknutí. Bez ohledu na to, zda chcete intraorální, transiluminační nebo fluorescenční snímky, kamera DIAGNOcam Vision Full HD vám umožní vše za méně než sekundu a s dokonalou ostrostí snímků.


Corega Pro Cleanser Orthodontics

Vystavovatel: Haleon Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13a

Čisticí tablety Corega s technologií Crystal Clear.Čisticí přípravek typu "vše v jednom" vyvinutý pro snímatelná rovnátka, chrániče zubů a nákusné dlahy. Ničí 99,99 % bakterií způsobujících zápach*. Odstraňují skvrny a zabarvení*. Neabrazivní složení. Pro čistý, svěží a sebejistý úsměv doporučujeme používat každý den. * GSK data on file (PM-CZ-PLD-21-00043)


Lupové brýle ZEISS EyeMag Smart

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Lupové brýle s velkým zorným polem Kvalitní lupové brýle na titanových nebo sportovních (strator) obroučkách s vysokou hloubkou ostrosti mají 2,5násobné zvětšení. Lupy se jednoduše vyklápí. Celková hmotnost lupovek je velmi nízká, což minimalizuje únavu během dlouhé doby zákroku.


OssaBase®-HA – syntetický materiál pro regeneraci kostní tkáně

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C08

• Nano- a makroporézní struktura • Vysoká fázová čistota • Pomalá resorpční charakteristika. OssaBase®-HA je syntetický materiál pro regeneraci kostní tkáně na bázi hydroxyapatitu s pomalou resorpcí. Zajišťuje náhradu chybějící nebo ztracené kostní tkáně samostatně nebo v kombinaci s vlastní kostní tkání, krví nebo PRP. OssaBase®-HA dosahuje až 83% spojité porozity pro podporu tvorby vaskularizované kostní tkáně. Pomalá resorpční charakteristika pomáhá zajistit dlouhodobou stabilitu implantátu a zachování objemu v případech, ve kterých je požadovaná delší vhojovací doba. www.lasak.cz/produkty


Ossix Bone

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

OSSIX Bone je osifikující matrix, která se skládá z 20 % z kolagenu a z 80 % hydroxyapatitu. Jedná se o porézní „houbovitou“ matrici. Časem se matrice OSSIX Bone vstřebává a je nahrazována novou kostí v rámci přirozeného procesu hojení. Předklinické studie ukázaly, že 50 % a více setrvává na místě i po uplynutí šesti měsíců.


Glucochexin 2%

Vystavovatel: Medplus s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B13

Přípravek k vyplachování kořenových kanálků. Podporuje mechanickou úpravu kořenového kanálku, pro očistění od zbývající tkáně. Hydratuje kanálky při mechanické úpravě. Součástí je adaptér se závitem k nabírání přípravku do stříkačky. K dostání ve variantě 200 či 400 g


Geistlich Mucograft

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Geistlich Mucograft® je unikátní 3D kolagenní struktura vyvinutá speciálně pro regeneraci měkkých tkání. Je indikován pro augmentaci keratinizované tkáně a pro krytí recesů. Nabízí bezbolestnou alternativu autogenních štěpů měkkých tkání.


RENFERT Power Steamer

Vystavovatel: Krbec Dent s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A08

Parní čistička, která nastavuje nové standardy spolehlivosti. Renfert to dokázal – s čističkou POWER STEAMER. První parní čistička na trhu, která ukazuje, jak dobře může fungovat inteligentní inženýrství, posouvá párování v zubní laboratoři na další úroveň. Propracovaný do nejmenších detailů. POWER STEAMER s bezúdržbovým topným tělesem pro párování, na které se můžete spolehnout. Tato nová generace parních čističek obohatí vaši každodenní laboratorní rutinu o chytré komponenty, které jednoduše usnadňují zubní práci. Touto inovací stanovil Renfert další milník v oblasti laboratorního vybavení prémiové kvality.


Mikroskop pro stomatology CJ-Optik Flexion Advanced SenzorUnit

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Mikroskop s bezdotykovým ovládáním fotoaparátu pro dokumentaci Dentální mikroskop má perfektní ergonomická řešení způsobu uchycení (na stěnu, do stropu, pevný nebo mobilní stativ) Flexion Advanced SenzorUnit zaujme svou vynikající optikou a širokou škálou funkcí. Dobře promyšlená ergonomie zajišťuje vzpřímenou polohu při ošetření a uvolněné držení zad ošetřujícího lékaře. Pro dokumentaci jsou k dispozici různé zobrazovací porty pro full-frame, APS-C fotoaparáty a smartphony. Aktivaci SensorUnit lze snadno spustit pouze gestem ruky a získat tak fotografie i videozáznam z pacientova operačního pole.


Zubní pasta meridol®

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17a

Zubní pasta meridol® pomáhá poskytovat účinnou ochranu před bakteriemi při problémech dásní.


Německý výrobce dent. materiálů

Vystavovatel: lege artis Pharma GmbH - Hala - 4, Stánek - B03

LEGASED natur (náplast, film na rány). Viskózní filmotvorná kapalina z přírodních pryskyřic, na veganské bázi. Mnohostranně aplikovatelná jako ochranný film u lehkých zánětů v dutině ústní, např .u otlaků, aft. Chrání před mechanickým a chemickým drážděním a tím zmírňuje bolest, podporuje hojení ran a regeneraci tkáně. Tvorbou ochranného filmu redukuje pronikání bakterií a zbytků potravy. Antibakteriální účinek myrhy. Obsahuje přírodní pryskyřice: myrha, benzoe, kalafuna. Forma balení: 5ml, 20ml roztok


Dentální mikroskop CJ-Optik Flexion TWIN LITE Blue & White

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Nejnovější člen dentálních mikroskopů CJ-Optik Flexion Family Nepostradatelný, když chcete vidět „o trochu víc“ Novinkový mikroskop vytvořený konstruktéry s důrazem na rychlou, snadnou a praktickou manipulaci stomatologů a dentálních hygienistek při zákrocích v ústní dutině. Dentální mikroskopy CJ-Optik mají perfektní ergonomická řešení způsobu uchycení Stejně jako ostatní mikroskopy Flexion Family byl i nový TWIN LITE navržen a vyvinut konstruktéry s důrazem na potřeby zvětšení zorného pole při práci zubních lékařů. Jako u modelu TWIN jsou na výběr 2 modely – fluorescenční model Blue anebo světelný šampión White. Oba modely jsou vybaveny velmi důležitým filtrem přirozeného světla, který prodlužuje dobu práce s kompozitními materiály. TWIN LITE je záměrně sestaven bez rozsáhlého systému selektivních filtrů, a to včetně filtru polarizačního. Díky tomu je ideálním zobrazovacím nástrojem pro praktické zubní lékaře a dentální hygienistky.


Vrtáky ICX-ALL-IN-ONE

Vystavovatel: BIOMED PRAHA, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

Vrtáky ICX-ALL-IN-ONE umožňují vrtání a kondenzaci kosti stejným vrtákem. Otáčením po směru hodinových ručiček je aktivován mód řezání (vrtání). Otáčením v proti směru hodinových ručiček je aktivován mód zhutňování (kondenzace kosti). Takto vytvořená silná a hustá vrstva kostní tkáně zlepšuje uchycení zubních implantátů. Navíc jsou nové vrtáky ICX-ALL-IN-ONE ošetřeny titan-nitridovou vrstvou, která umožňuje více než 400 opakovaných použití vrtáku.


Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17

Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL pro okamžitou a dlouhotrvající úlevu od citlivosti zubů. Technologie Pro-Argin uzavírá otevřené dentinové tubuly vedoucí k citlivým zubním nervům a blokuje bolest. Při pravidelném používání vytváří trvalou ochrannou vrstvu. Pro okamžitou úlevu naneste špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu 1 minuty. Zdravotnický prostředek ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL se používá k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku


parodontax Dásně + Dech a Citlivé Zuby

Vystavovatel: Haleon Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13a

Zubní pasta parodontax Dásně + Dech a Citlivé Zuby, pomáhá při problémech s dásněmi, zápachu z úst a citlivosti zubů.* Je první a jediná zubní pasta v portfoliu Haleon, která využívá technologii pro - neutra. Díky obsahu cínu a zinku neutralizuje bakterie zubního plaku a bojuje tak se zápachem z úst. Cín pečuje o dásně a citlivé zuby, cílí na bakterie zubního plaku hluboko mezi zuby a vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa zubů. *při dlouhodobém užívání dle instrukcí na obalu přípravku (PM-CZ-PAD-21-00075)


Implantologický kongres Hvězdy implantologie - 23.- 24.2.2024

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Srdečně vás zveme na dvoudenní kongres s hvězdným obsazením. Celým kongresem bude provázet vědecký moderátor prof. René Foltán. Těšit se můžete na přednášky Dr. Davida Norrého, Dr. Thomase Hansera, prof. René Foltána a dalších speakrů.


Chirurgické šití Camark

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Camark SA je řecká společnost založená v roce 2016. Jejich výroba je zaměřená pouze na výrobu chirurgického šití pro různé účely, z kvalitních materiálů a certifikovanými postupy. V portfoliu jsou jak monofilamenta, tak i multifilamenta, vstřebatelná a nevstřebatelná. Dostupné materiály: Vstřebatelné – PGA, PGLA, PGLA rapid, PGCL, PDO. Nevstřebatelné – PTFE, polyamid, polypropylén, polyester, hedvábí.


GBT Lounge - jedinečný prostor pro Guided Biofilm Therapy ošetření

Vystavovatel: EMS Poland Sp. z o.o. - Hala - 3, Stánek - A22

Dokonalý zážitek z profylaxe a maximální úspěch s Guided Biofilm Therapy. GBT Lounge je vhodný i do těch nejmenších ordinací. Obsahuje veškeré potřebné vybavení, které umožňuje nejlepší možné profylaktické ošetření, a přizpůsobí se každé ordinaci. Integrovaný AIRFLOW® Prophylaxis Master, optimalizovaná ergonomie práce, komfortní křeslo s bočním vedením a jasné barvy nabízí "I FEEL GOOD" zážitek pacientům i ošetřujícím.


MELAG Vacuklav 44 B+ Evolution

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Parní sterilizátor pevně připojený na vodu a odpad Investujte do rychlé sterilizace balených nástrojů za pouhých 20 minut. Sterilizovat lze až 9 kg dentálních nástrojů najednou. Má nejkratší provozní dobu sterilizačního cyklu díky patentované technologii dvojitého pláště. Disponuje velkou sterilizační komorou (45 cm, objem 22 l) Je ideální pro všechny provozy dentálních klinik, které chtějí sterilizovat velké množství nástrojů v krátkém čase. A jen za 10 minut v rychlém programu „S“ sterilizujete nezabalené instrumenty.


Světelný piezoelektrický ultrazvuk Woodpecker kompatibilní s EMS

Vystavovatel: Woodpecker.cz - Texdan s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C07

Woodpecker AP-B světelný piezoelektrický ultrazvuk Woodpecker kompatibilní s EMS, kombinovaný s pískovačem vyvinutý speciálně pro dentální hygienu. Bude Vám výborným pomocníkem za nejlepší cenu na trhu.


Corega Max Upevnění + Komfort

Vystavovatel: Haleon Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13a

Fixační krémy Corega využívající technologii Adaptagrip, pomáhají chránit ústní sliznici před poraněním zubní náhradou. Jsou ideální pro pacienty s diskomfortem měkkých tkání. * v porovnání bez použití fixačního krému (PM-CZ-PLD-22-00023)


Stomatologická židle pro lékaře A-dec 521

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Inovativní stomatologická židlička A-dec 521 s dynamickým sedacím systémem, dokonale zdravé sezení. Poskytuje dokonalé pohodlí pro celý dentální tým, tedy pro lékaře i zubní sestřičky. Ergonomicky zkonstruovaná židlička vám zajistí plnohodnotnou a aktivní oporu při všech pracovních výkonech.


Alginmax

Vystavovatel: FLAVA s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A06

Bezprašná alginátová otiskovací hmota s barevnou indikací tuhnutí s příchutí máty a vanilky. Indikace: Otisky pro částečné a celkové snímatelné zubní náhrady, předběžné otisky pro zhotovování individuálních otiskovacích lžic, otisky v ortodoncii, otisky protiskusu, otisky pro zhotovení provizorních můstků a korunek. Vlastnosti: 1. Snadno mísitelná. 2. Optimální viskozita. 3. Optimální manipulační doba. 4. Rychletuhnoucí. 5. Bez olova a kadmia. 6. Vynikající reprodukce detailů. 7. Excelentní biokompatibilita. 8. Otisk se velmi dobře odlévá sádrou.


Krycí obličejová rouška Face Drape

Vystavovatel: Medplus s.r.o. - Hala - 4, Stánek - B13

Jednorázový chránič obličeje, vyrobený z netkané textilie. Chrání obličej a oči pacientů při dentální hygieně a zákrocích. Jednoduchá manipulace, rychlé a snadné použití. Bílá barva. V balení po 50 ks.


OPG/CBCT/CEPH NewTom GiANO HR

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A15

Špičkový modulární hybridní přístroj nabízející OPG/CEPH senzor s přímou konverzí pro vynikající 2D multifokální snímky - maximální ostrost a minimální dávka. CBCT s vysokým rozlišením 75 µm (volitelně 68 µm) pro všechna FOV a se třemi upgradovatelnými úrovněmi FOV: PRIME – od 6x6 po 10x8 cm / ADVANCED – od 6x6 (volitelně 4x4) po 13x16 cm / PROFESSIONAL – od 6x6 (volitelně 4x4) po 16x18 cm - 3D sken celé hlavy. Jednoduchá obsluha a plná automatika při nastavování SafeBeam.


Splash brush - Revoluční kartáček pyramidového typu

Vystavovatel: ProfiDENT spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B04

Proč je zubní kartáček Splash brush revoluční? • pyramidový tvar hlavičky • trojúhelníkové pogumované štětiny • rovina rukojeti rotovaná o 45° k hlavičce • zjednodušuje čištění zubů • zabraňuje vzniku zubního kamene • důkladněji čistí mezizubní prostor udržuje zuby čisté delší dobu • čistí bez problémů i osmičky • nepoškozuje dásně ani sklovinu • šetří čas i peníze


Pola Light- jedinečný bělící systém

Vystavovatel: SDI Germany GmbH - Hala - 4, Stánek - A01

Pola Light je pokročilý systém na bělení zubů, který je spojením oceňovaného bělícího Pola systému a LED náustku pro rychlejší vybělení. Pola Light umožňuje efektivní a bezpečný způsob bělení zubů z pohodlí domova a v čase, který pacientovi vyhovuje. Bělejší zuby během 5ti dnů. Pouhých 2x10 min nebo 2x5 min denně. Obsahuje bělící gel Pola Day. Dobíjecí náustek pro opakované použití. Snadné použití.


Test Zubního Zdraví

Vystavovatel: Test Zubního Zdraví - Hala - 3, Stánek - A25

Test KariesScreenTest vyvinutý MUDr. Laurischem, je test rizika zubního kazu založený na mikrobiologické, vysoce selektivní detekci bakterií způsobujících zubní kaz Streptococcus mutans a Lactobacillu. Zahrnuje stanovení kvality a kvantity sliny.


Sicalm HA

Vystavovatel: Contipro a.s. - Hala - 3, Stánek - A09

Zdravotnický prostředek určený pro mechanickou ochranu a hojení traumatizované tkáně po extrakci zubu. Prostředek je ve formě měkkého lyofilizovaného tampónu, který je možné tvarovat dle potřeby. Po styku se slinami přechází do formy gelu. Tampon obsahuje Hyaluronát sodný, Oktenidin a Chlorid vápenatý. Svým komplexním účinkem zabraňuje vniku nečistot do jamky po extrakci zubu a zajišťuje příznivé prostředí pro hojení rány. Produkt urychluje proces hojení a snižuje míru bolestivosti.


DIPLOMAT MODEL ONE - SLEVA 10% NA SOUPRAVU a ŽIDLIČKA ZDARMA!!!

Vystavovatel: EUR-MED Slovakia, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B10

NOVINKA NA PRAGODENTU 2023! Představujeme Vám novou stomatologickou soupravu DIPLOMAT MODEL ONE, která přináší do stomatologické ambulance moderní nadčasový design, výjimečný výkon, špičkovou ergonomii a maximální pohodlí pro pacienta. To vše za skvělou cenu! Navštivte stánek EUR-MED Slovakia 2B10 v hale 2 a při objednávce do 31. října získejte slevu 10% na soupravu a židličku lékaře nebo asistenta ZDARMA!


Sensodyne Repair & Protect

Vystavovatel: Haleon Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13a

Úleva od bolesti citlivých zubů a dlouhotrvající ochrana*, díky níž si můžete užívat života bez obav z citlivosti. Sensodyne Repair & Protect vytváří odolnou opravnou vrstvu nad exponovaným dentinem i uvnitř něj a zajišťuje hloubkovou opravu. * Při čištění zubů 2x denně. (PM-CZ-SENO-21-00060; 23.07.202)


Zdravotnické oblečení Cadenza

Vystavovatel: CADENZA s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B15

Poznávacím znamením značky Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené pracovní oděvy. Garantujeme propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Dopřejte si i v práci kvalitu, pohodlí a styl.


Implantáty ICX–DIAMOND LIQUID od medentis medical

Vystavovatel: BIOMED PRAHA, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

ICX–DIAMOND LIQUID – je označení nové řady implantátů firmy medentis medical, které se vyznačují zvýšenou biokompatibilitou a výrazně vyšší pevností. Jsou vyrobeny z tzv. giga-titanu, což je čistý titan třídy 4KV zušlechtěný na zvýšenou pevnost v tahu > 1 100 MPa. Implantáty jsou uloženy ve fyziologickém solném roztoku, čímž může být urychleno vyhojení implantátu a zvýšena jeho sekundární stabilita.


Descosept Sensitive Wipes - dezinfekční ubrousky do Vaší ordinace

Vystavovatel: CENTRUM DEZINFEKCE - Hala - 3, Stánek - A16

DESCOSEPT SENSITIVE WIPES jsou dezinfekční ubrousky připravené k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci citlivých povrchů odolných vůči alkoholu. DESCOSEPT SESNSITIVE WIPES jsou zvláště vhodné pro čištění a dezinfekci displejů a klávesnic, stejně jako pro citlivé ovládací a dotykové panely přístrojů. Kombinace stírání a namáčení je jemně vyladěná tak, aby umožnila spolehlivou a efektivní dezinfekci. EESCOSEPT SENSITIVE WIPES jsou dodávány v opakovatelně uzavíratelném uživatelsky přívětivém zásobníku.


parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint

Vystavovatel: Haleon Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13a

Nová zubní pasta parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint, pomáhá zvrátit první příznaky problémů s dásněmi a zároveň pomáhá při regeneraci dásní odstraňováním bakterií zubního plaku. Přispívá k lepšímu přilnutí dásní k zubům. Vylepšená příchuť. *při dlouhodobém užívání dle instrukcí na obalu přípravku (PM-CZ-PAD-23-00027)


Ústní voda meridol®

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17

Ústní voda meridol® pomáhá poskytovat účinnou ochranu před bakteriemi při problémech dásní.


Implantáty MIS V3

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Implantát V3 byl vyvinut lékaři pro lékaře a byl geometricky navržen pro řešení estetických případů pomocí zachování a růstu tkání. Jedná se o průkopnické, inovativní a sofistikované řešení. Trojúhelníkový tvar krčku vytváří zásobník pro shromažďování krve a tvrobu krevní zátky.


Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17a

Zubní pasta elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL pro okamžitou a dlouhotrvající úlevu od citlivosti zubů. Technologie Pro-Argin uzavírá otevřené dentinové tubuly vedoucí k citlivým zubním nervům a blokuje bolest. Při pravidelném používání vytváří trvalou ochrannou vrstvu. Pro okamžitou úlevu naneste špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu 1 minuty. Zdravotnický prostředek ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL se používá k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku


Chirurgické nástroje Helmut Zepf

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Stomatologické nástroje německé firmy Helmut Zepf jsou určené pro profesionály, kteří vyžadují to nejlepší! Historie firmy sahá až do roku 1921, kdy začíná vývoj dentálních nástrojů, při kterém hraje klíčovou roli komunikace firmy Helmut Zepf se zubními lékaři. Nástroje jsou optimálně navrženy jak z hlediska funkčního, tak z hlediska ergonomického. Design znamená bezpečnost pro pacienta i zubního lékaře a ve společnosti Zepf stojí na prvním místě.


Tiskárna P4000

Vystavovatel: Zirkonzahn Worldwide - Hala - 2, Stánek - B14

Nový systém P4000 pro 3D tisk zahrnuje 3D tiskárnu P4000 Printer, software Zirkonzahn.Slicer a polymerační lampu L300 Post-Curing Lamp. Balíček je speciálně koncipovaný pro stomatologický pracovní postup a výrobu pryskyřicových zubních modelů s pryskyřicí Printer Resin Waterbased Beige od společnosti Zirkonzahn. Kromě toho je 3D tiskárna vybavena dotykovým displejem s intuitivním uživatelským rozhraním a připojeními WiFi, LAN a USB pro samostatný provoz.


DEKEMA Austromat 624i

Vystavovatel: D-way CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Expert na dokonalé výsledky vypalování: • Rovnoměrné rozložení tepla díky konstrukci uzavřené komory • Automatické řízení sušení a chlazení pro optimalizaci estetiky • Specifická koncepce vypalovací komory DEKEMA pro vynikající výsledky vypalování ve všech teplotních rozsazích • Termočlánek vyrobený z platiny/platiny-rhodia, nejčistší kvalita s kvalitou regulace hluboko pod 1° C • Individuálně volitelné polohy sušení výtahu • Variabilní bod zapnutí vakua, nezávislý na teplotě předehřívání.


DEKEMA Austromat 220 - keramická vypalovací pec

Vystavovatel: D-way CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Osvědčený koncept vypalovací komory z řady 6 zajišťuje vynikající výsledky při vypalování ve všech teplotních rozsazích. AUSTROMAT 220 spojuje dlouholeté zkušenosti ve vypalování keramiky s inteligentním řízením celého vypalovacího cyklu. Základní informace: • dotykový display: 4,3"/barevný • hmotnost: 13 kg • Tmax: 1100 ° C


Primeprint Solution – Rozšíření možností praxe nebo laboratoře s 3D tiskem

Vystavovatel: DENTSPLY SIRONA - Hala - 3, Stánek - C04

Dentsply Sirona představuje 3D tisk, mytí a světelnou polymeraci ve vysoce automatizovaných procesech jen se dvěma přístroji – 3D tiskárnou Primeprint a postprocessingovou jednotkou Primeprint PPU. Inovativní Primeprint Box umožňuje praktickou a snadnou manipulaci s materiálem bez přímého kontaktu s pryskyřicí. Ovládání pomocí DS Core zajišťuje hladkou integraci do stávajících digitálních procesů Vaší praxe a kvalita tisknutých objektů zaručuje skvělé výsledky ošetření.


Major Plus Comp

Vystavovatel: FLAVA s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A06

Major Plus Comp jsou vysoce kvalitní vícevrstvé zuby. Krčková a dentinová vrstva zubu je vyrobena z akrylové pryskyřice a horní sklovitá vrstva je z kompozitního materiálu.


LABINO - software pro zubní laboratoře

Vystavovatel: XDENT (Infinity Energy, s.r.o.) - Hala - 2, Stánek - A02

Využijte moderního softwaru pro vaši zubní laboratoř a získáte neomezený online přístup ke všem potřebným nástrojům. S Labino softwarem můžete snadno zpracovávat zakázky, fakturace a sledovat statistiky, a to vše na libovolném zařízení. Navíc, propojení s XDENT softwarem vám poskytuje okamžitou komunikaci a odeslání laboratorního štítku a sdílení všech potřebných dokumentů.


Vatech | Green X 16 & 18

Vystavovatel: VATECH EUROPE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Vatech Green X 16 & 18 je CBCT přístroj, který disponuje endo módem s nejvyšším 3D rozlišením snímků na trhu - 49.5 μm. Green X 16 & 18 umožňuje výběr ze 4 základních velikostí FOV od 4x4 cm až do velikosti 18x24 cm a extrémně nízkou dávkou radiace a krátkou dobou skenování (Ceph ~ 1,9 s; CBCT ~ 2,9 s; Pano ~ 3,9 s). Vatech poskytuje záruku 10 let na senzor a rentgenku, a 5 let na celý přístroj. Přístroj také umožňuje užití umělé inteligence v 3D a Ortho softwaru.


Geistlich Bio-Oss

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Geistlich Bio-Oss je velmi podobný lidské kosti jak strukturou, tak chemickým složením. Biofunkcionální materiál pomáhá vaskularizaci a tvorbě nové kosti. Pomalá resorpce zvyšuje stabilitu augmentačního materiálu.


Calipso MD-500 dentální mikroskop

Vystavovatel: DENT UNIT s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B09

Nový dentální mikroskop na českém trhu. Moderní černé nebo klasické bílé provedení. Bohatá výbava 180°binokulár, multifokus, 5 stupňů zvětšení, funkce SmartLight a Fluorecent. Možnost připojení kamery či fotoaparátu.


INFODENT INTERNATIONAL - B2B magazín

Vystavovatel: INFODENT S.r.l. - Hala - 3, Stánek - A06

Od roku 1994 je jediným B2B časopisem zaměřeným na dodavatele zubních lékařů po celém světě. Infodent International vám pomůže, aby si vás všiml celý dentální průmysl a nabízí vám neuvěřitelné příležitosti k vytvoření sítě obchodních vztahů. Tištěná kopie je zasílána poštou zdarma 12 000 distributorům a 10 000 výrobcům ve 189 zemích a rozdávána na hlavních dentálních veletrzích. Elektronická verze je zasílána e-mailem více než 20 000 celosvětovým prodejcům, výrobcům, dovozcům, vývozcům, velkoobchodníkům, zástupcům a obchodním sdružením.


Geistlich Bio-Gide

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Resorbovatelná dvouvrstvá membrána Geistlich Bio-Gide je porcinní kolagenní membrána bez artificiálního křížení vláken, čímž se blízce podobá lidskému kolagenu. Přírodní dvouvrstevná struktura membrány podporuje spolehlivou regeneraci kosti a perfektní integraci tkání díky optimální době resorpce. Měkké tkáně se hojí bez jizvení a většinově bez komplikací. Membrána se rychle adaptuje v defektu, dobře v něm drží a je pevná v tahu, nepraská. Bariérová funkce membrány trvá 4-6 měsíců.


Vatech | VSP

Vystavovatel: VATECH EUROPE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Vatech VSP je malý, lehký a kompaktní skener paměťových folií, který Vás překvapí kvalitou snímků i jednoduchým ovládání. Díky své velikosti jej lze bez problémů instalovat i v nejmenších zubních ordinacích. VSP disponuje dotykovým 4 palcovým displejem s možností okamžitého náhledu snímků. Skener je plně integrování do softwaru EzDent-i a přes TWAIN rozhraní je možné připojení i k jiným softwarům. Snímky jsou automaticky ukládány do databáze, kde je máte okamžitě k dispozici.


PIEZON® PI MAX koncovka

Vystavovatel: EMS Poland Sp. z o.o. - Hala - 3, Stánek - A22

Nová PIEZON® PI MAX koncovka, navržená na základě originální technologie PIEZON® PS NO PAIN, je ideálním nástrojem pro nechirurgické parodontologické ošetření implantátů, fazet, korunek, protetických prací atd. Odstraňuje biofilm a zubní kámen supra- a subgingiválně až do hloubky 3 mm bez poškození povrchu zubů. Díky svému tenkému a hladkému designu je nová koncovka šetrná k dásním, minimálně invazivní a efektivní pro maximální komfort pacienta.


Stomatologická souprava A-dec 500

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Novinkové stomatologické křeslo je vysoce elegantní s exkluzivně vyvinutým odolnějším prošíváním. Zbaví vaše pacienty úzkosti a nabídne jim pozitivní pocit, který vás odliší od ostatních. Zajišťuje pohodlí pro pacienta dokonce i během zdlouhavých zákroků. Tato dokonale responzivní stomatologická souprava je intuitivně ovladatelná a dokáže tak posunout vaší práci do nové dimenze. Možnost výběru hladkého i prošívaného čalounění.


DEKEMA Austromat 674i - sintrovací pec

Vystavovatel: D-way CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Velká sintrovací pec: • Připravena na ultrarychlé cykly pod 1 hodinu • DEKEMA patentovaná vysokoteplotní přesná konstrukce termočlánku, vhodná pro překročení rychlosti bez překročení teploty • Patentovaný systém podnosů DEKEMA s až 2 úrovněmi (ø 3,94'' na úroveň), navržený pro urychlení nebo snadnou manipulaci až s 80 jednotkami • Bez kontaminace a bez zabarvení • Absolutně čistá– nejsou nutné žádné čisticí cykly • Nonstop – okamžité spuštění následujících cyklů.


Vatech | EzSensor HD

Vystavovatel: VATECH EUROPE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Ultratenký senzor EzSensor HD s extrémně vysokým rozlišením 33,78 lp/mm. Tento vysoce citlivý senzor dokáže pořídit diagnostické snímky za jakýchkoliv podmínek. Na výběr máte ze tří velikostí tohoto modelu. Při používání EzSensor HD můžete v softwaru EzDent-i využít až 200 animací klinických případů pro konzultaci s pacientem. Klíčové parametry: Hybridní CMOS snímač / Rozlišení 34lp/mm / Připojení přes USB / Bezpečné uchycení kabelu proti poškození.


Riva Star Aqua- Nová generace SDF

Vystavovatel: SDI Germany GmbH - Hala - 4, Stánek - A01

Společnost SDI představuje novou generaci roztoku fluoridu stříbrného na bázi vody bez použití amoniaku – Rivu Star Aqua. Riva Star Aqua (obsahuje 38 % AgF) je dvou krokový neinvazivní patentovaný systém, který slouží k okamžité úlevě od přecitlivělosti zubů a je účinný na zastavení tvorby kariézních lézí. Klinická studie potvrzuje dvouletý efekt snížení citlivosti po jediné aplikaci Riva Star Aqua.


PANAVIA ™ V5 Kuraray Noritake

Vystavovatel: D-way CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A16

JEDEN CEMENT. JEDEN POSTUP. VŠECHNY INDIKACE.* PANAVIA™ V5 je nejpevnější cement, jaký kdy společnost Kuraray Noritake vyvinula. A díky pěti odstínům je také tím nejestetičtějším. To umožňuje zcela nový druh stomatologie, kdy si během cementování můžete být 100% jisti, že vše dopadne podle plánu. Neexistuje lepší způsob, jak trvale cementovat korunku, můstek, fazety či abutmenty implantátů. (*PANAVIA™ V5 je vhodná pro cementaci všech běžně používaných typů výplňových materiálů.)


Implantáty ANKYLOS®

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Implantáty ANKYLOS® jsou odpovědí pro všechny klinické indikace, s předvídatelnou přirozenou estetikou a výbornou mechanickou stabilitou. Vyznačují se kónickým spojením, postupným závitem a bioaktivní mikrostrukturou.


Navštivte nový dentální marketplace.

Vystavovatel: DentalMall (VivaTeam s.r.o.) - Hala - 3, Stánek - A30

Navštivte nový dentální marketplace, kde kupující i prodávající obchodují vždy s úsměvem. DentalMall nabízí dentálním odborníkům unikátní možnost vybrat si všechny potřebné materiály, nástroje a přístroje na jednom místě, výhodně a rychle vybrané zboží zakoupit a ušetřit tak čas, nervy a peníze. Protože přece každá korunka se počítá.


ATLANTIS

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Systém ATLANTIS dodává přední individualizovaná CAD/CAM protetická řešení pro všechny hlavní implantační systémy. Produkty a služby ATLANTISTM jsou již po dvě desetiletí neustále vyvíjeny tak, aby splnily nejnáročnější požadavky celého léčebného týmu pro spokojenost Vašich pacientů. Systém lze jednoduše využívat jak v zubní praxi, tak v zubní laboratoři, a zvýšit tak efektivnost i ziskovost.


Oral-B iO 10 - nejlepší čištění od Oral-B s revoluční magnetickou iO technologií

Vystavovatel: ORAL-B, Procter & Gamble ČR - Hala - 2, Stánek - A13

Nový elektrický zubní kartáček iO 10 s chytrou nabíječkou iO Sense přizpůsobuje čištění vašim potřebám a poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase čištění. Pomůže dokonale pokrýt všechny zuby, dodržet dobu čištění a správný tlak, takže čištění bude úžasně jednoduché. Kombinuje jemné mikrovibrace s unikátní kulatou kartáčkovou hlavou inspirovanou zubními lékaři, která přináší pocit profesionální čistoty každý den.


Stomatologická souprava Stern Weber S300

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Stomatologická souprava „řady S“ splňuje požadavky na ergonomický design s vysokým výkonem. Je v provedení, kdy je vodní jednotka nesená stojícím křeslem. Pohyby křesla jsou synchronizované s vodní jednotkou.


HDL ERGO lupové brýle

Vystavovatel: ORASCOPTIC METREX RESEARCH AKA - Hala - 4, Stánek - A01

Zaostřeno na ergonomii. Zlepšete své držení těla a zvyšte výkon. Lupy HDL ERGO vám umožní pohodlně pracovat celý den a zároveň zachovávají přirozenou ergonomickou pozici těla.


Ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17a

elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL je ústní voda pro každodenní použití pro pacienty s citlivými zuby, kteří potřebují nebo preferují ústní vodu bez alkoholu. Technologie Pro-Argin uzavírá otevřené dentinové tubuly vedoucí k citlivým zubním nervům a blokuje bolest, při pravidelném používání vytváří trvalou ochrannou vrstvu. Zdravotnický prostředek ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL se používá k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku.


Tooth wear - Didier Dietschi / Carlo Massimo Saratti / Serge Erpen

Vystavovatel: Nakladatelství QUINTESSENZ, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A10

Tato publikace zahrnuje přehled klinických postupů, které mohou lékaři pomoci najít správný postup a vybrat vhodný materiál pro selektivnější léčbu různých forem opotřebení zubů. Vychází z více než 20 let zkušeností. Je to v určitém smyslu "kuchařka“, s hlavním zaměřením na prevenci progrese opotřebení zubů s použitím neinvazivních a cenově dostupných postupů ve správném časovém rámci. Najdete také "recepty“ potřebné pro správné použití nepřímých a CAD/CAM vyrobených náhrad.


Intraorální rentgen Vatech EzRay Air Wall

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Nejlehčí intraorální RTG Vatech EzRay Air Wall na českém trhu se stabilizovaným snímkováním. V praxi je nejdůležitější, aby intraorální rentgen byl vyrobený a připravený pro každodenní intenzivní používání. To znamená, aby byl pro lékaře snadný na obsluhu, lehce nastavitelný do správné polohy a zároveň, aby v ordinaci zabíral co nejméně místa. Intraorální RTG Vatech EzRay Air splňuje všechny tyto požadavky.


G-CEM ONE

Vystavovatel: GC EUROPE N.V., GCEEO Czech Republic - Hala - 4, Stánek - A07

Samoadhezivní pryskyřičný cement, který zjednodušuje pracovní postupy a spojuje vysokou pevnost vazby, snadné odstranění přebytků a dlouhotrvající estetiku. Jeho kompatibilita s různými adhezivními systémy a vynikající manipulační vlastnosti z něj činí preferovanou volbu pro mnoho zubních lékařů.


Corega Max Upevnění + Utěsnění

Vystavovatel: Haleon Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B13a

Fixační krémy Corega s trojím účinkem. Nabízí silnou fixaci, utěsnění proti pronikání kousků jídla a ochranu měkkých tkání. Jsou ideální pro pacienty, kteří se potýkají s jídlem uvíznutým pod zubní náhradou. * v porovnání bez použití fixačního krému (PM-CZ-PLD-22-00023)


Ústní voda meridol®

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17a

Ústní voda meridol® pomáhá poskytovat účinnou ochranu před bakteriemi při problémech dásní.


Axano – Inovace potkává okouzlení

Vystavovatel: DENTSPLY SIRONA - Hala - 3, Stánek - C04

Elegantní stomatologická souprava Axano kombinuje chytrý design s efektivními pracovními postupy, což zajišťuje výjimečný, ergonomický zážitek z ošetření. Mezi největší přednosti soupravy Axano se řadí inteligentní funkce pojezdu panelu lékaře Smart Delivery Pro, ergonomický nožní ovladač Smart Control a intuitivní uživatelské rozhraní Smart Touch s přehledně strukturovanými funkcemi. Z uživatelského komfortu budete profitovat Vy i Vaši pacienti.


Luxor Z True Nature - Vícevrstvé ZrO2 disky

Vystavovatel: Krbec Dent s.r.o. - Hala - 4, Stánek - A08

Nově vyvinutý zirkonový materiál. Je vhodný pro všechny indikace a má následující vlastnosti: • Bezproblémové přechody barev, síly a translucence • Síla ≥ 1 100 MPa v cervikální oblasti a ≥ 750 MPa v oblasti řezáků • Přirozená translucence, která se pohybuje od 40 – 45 % cervikálního* do 50 – 55 % incizálního*. • Maximální flexibilita je k dispozici v 7 výškách v celé škále odstínů VITA classic A1-D4® plus bělidlo.


Ossix Plus

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B08

Ossix Plus je osifikující resorbovatelná kolagenová membrána, která je na trhu přes 10 let a byla využita v mnoha tisících případů. Udržuje bariérovou funkci 4-6 měsíců. Při otevřeném hojení je rezistentní vůči degradaci po dobu 3-5 týdnů.


Zubní souprava Stern Weber S300, řada "S", horní nebo dolní vedení hadic

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A15

Stomatologická souprava "série S“, je v provedení, kdy je vodní jednotka nesená stojícím křeslem. Pohyby křesla jsou synchronizované s vodní jednotkou. Oblíbená řada "S" je nyní možná i v ORTO variantě a LEVOPRAVÉ. Mikromotor umožňuje integrované ENDO s možnostmi recipročních funkcí. V režimu IMPLA lze vybavit peristaltickou pumpou pro chlazení fyziologickým roztokem. Integrované RTG a RVG přímo na křesle.


PANAVIA ™ SA Cement Universal - samoadhezivní, všestranný cement Kuraray Norita

Vystavovatel: D-way CZ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Rychlý, snadný a přesný cement vyvinutý společností Kuraray Noritake pro každodenní používání. Není potřeba použití primeru. Žádné nepříjemné otevírání nádob - stačí našroubovat míchací kanylu a cement je připraven k použití. PANAVIA™ SA Universal Cement nabízí široké indikační pokrytí včetně adhezních můstků a lithium disilikátu, skladování při pokojové teplotě, jednoduchou aplikace za použití malého tlaku, vylepšenou Endo koncovku a varianty Automix a Handmix.


ORBIS GREEN

Vystavovatel: Smrček Z - Con, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A23

Produktová řada ORBIS Green nabízí ekologické alternativy ke konvenčnímu spotřebnímu zboží. Udržitelné produkty jsou vhodné pro ekologicky uvědomělé zubní lékaře. ORBIS Green se co nejvíce vyhýbá plastům na bázi ropy a místo toho se spoléhá na biologicky rozložitelné materiály a přírodní látky.


Dentální mikroskop KAPS 1100 Balancing ALL-INCLUSIVE

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A15

Prémiový mikroskop nejvyšší kategorie s neomezenými možnostmi a prvotřídním světlem: kvalita Made in Germany, nadstandardní ergonomie a dokonalá optika. Konfigurace ALL-INCLUSIVE obsahuje přesně to, co uživatelé mikroskopu potřebují: sofistikovaný balanční systém pro plynulou manipulaci; LED modul s intenzitu > 150.000 lux; plynulý měnič zvětšení; variabilní objektiv nové generace 200 – 350 mm; 45° ErgoWedge tubus s děličem světla pro připojení záznamu a s funkcí vyrovnání okulárů do vodorovné roviny.


Zubní souprava Stern Weber S380 TRC, horní nebo dolní vedení hadic

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A15

Provedení, kdy je vodní jednotka stojící a křeslo nesené vodní jednotkou. Křeslo pacienta je otočné o 90° oproti vodní jednotce, má plně sklopitelnou nožní část. Ideální pro ortodontické ošetření, poloha vsedě umožňuje přirozenou okluzi mezi oběma čelistmi, posazení pacienta umožňuje provádět i extrakce. Mikromotor umožňuje integrované ENDO s možnostmi recipročních funkcí. V režimu IMPLA lze vybavit peristaltickou pumpou pro chlazení fyziologickým roztokem. Integrované RTG a RVG přímo na křesle.


Vatech | Smart Plus

Vystavovatel: VATECH EUROPE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

CBCT s OPG, se zárukou 5 let na kompletní přístroj, 10letou zárukou na senzor a rentgenku, a technologií pro redukci kovových artefaktů, je ideálním přístrojem pro každou ordinaci. Při pořízení CBCT snímku je automaticky vygenerován OPG snímek. Anatomické FOV 12 × 9cm umožní naskenovat obě čelisti najednou, bez kompromisů v distálním úseku. Samostatně lze pořídit multifokální OPG (5 vrstev) nebo OPG s funkcí Insight (41 vrstev). Pořízení kefalometrického snímku s Rapid Ceph technologií za 2 s.


Svítidlo a optika Dr.KIM

Vystavovatel: DR. KIM Europe - Jan Štolba - Hala - 3, Stánek - A24

Jedinečné čelní svítilny Dr. Kim jsou lehké a odolné, umožňují přesné zacílení a jejich čistě bílé světlo dokáže přesně a bez zastínění zacílit žádoucí oblast. Tato unikátní optika a vhodně zvolené doplňky, včetně integrované FHD kamery, pak podstatně zvyšují komfort lékaře i vyšetřovaného pacienta.


Ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 4, Stánek - B17

elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL je ústní voda pro každodenní použití pro pacienty s citlivými zuby, kteří potřebují nebo preferují ústní vodu bez alkoholu. Technologie Pro-Argin uzavírá otevřené dentinové tubuly vedoucí k citlivým zubním nervům a blokuje bolest, při pravidelném používání vytváří trvalou ochrannou vrstvu. Zdravotnický prostředek ústní voda elmex® SENSITIVE PROFESSIONAL se používá k ošetření dutiny ústní. Před použitím se seznamte s pokyny k použití prostředku.


XDENT - software pro zubní lékaře a dentální hygienu

Vystavovatel: XDENT (Infinity Energy, s.r.o.) - Hala - 2, Stánek - A02

XDENT je inovativní stomatologický software pro zubní lékaře a dentální hygienu. S jednoduchým ovládáním a online dostupností na různých zařízeních vám pomáhá optimalizovat správu vaší stomatologické praxe. XDENT přináší moderní a technologicky pokročilé řešení pro efektivní řízení a organizaci vaší práce ve stomatologii.


Lara XL - parní sterilizátor (28 litrů) od W&H

Vystavovatel: Denta servis s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B01

Lara XL předčí vaše očekávání. Tento přístroj vás přesvědčí svou ještě větší kapacitou, úsporou energie a rychlými cykly typu B. Díky konektivitě a pokročilým možnostem sledovatelnosti je sterilizátor připraven na všechny individuální potřeby jak nyní, tak v budoucnu. Snadné ovládání zaručuje naprostou kontrolu nad pracovním postupem, šetří čas a nabízí dokonalou bezpečnost pro vás i vaše pacienty. Díky 28litrové komoře dokáže Lara XL zpracovat až 7 kg balených nástrojů nebo 9 kg kontejnerů.


3D rentgen Vatech PaX-i 3D Smart

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

V rámci rentgenování pomocí přístroje Smart získáte nejen vysoce kvalitní CT snímek, ale automaticky i panoramatický 2D OPG snímek. To znamená, že pacienti, kteří potřebují oba snímky, nemusí podstupovat dvě rentgenová vyšetření. Zároveň se oba snímky 2D OPG i 3D CT zobrazují ve stejném prohlížeči. Jeden sken, dva snímky. Kvalita 3D snímku je výrazně vylepšená díky technologii rekonstrukce obrazu. Tento rentgen pracuje s podstatně větším zorným polem, než byste čekali - rozšířené FOV ve tvaru zubního oblouku.


2D rentgen Vatech PaX-i Insight

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

2D panoramatický rentgen Pax-i Insight od značky Vatech přichází s technologií, která přináší lepší diagnostické metody. Snímek si ve všech místech můžete prohlédnout v 41 vrstvách a objevit, co by jinak zůstalo skryto. Jednoduše vidíte více. Více než standardní 2D.


M2 Frézovací jednotka Dual Teleskoper

Vystavovatel: Zirkonzahn Worldwide - Hala - 2, Stánek - B14

M2 Frézovací jednotka Dual Teleskoper s orbitem (Ø 125 mm) v kombinaci se speciálními držáky umí zpracovat tvrdé a měkké materiály s průměrem 95, 98, 106 a 125 mm. Oddělené frézovací komory, integrovaný cleaning Kit a automatická samočisticí funkce zajišťují čistý proces zpracování. Disky lze z orbity vyjmout a později je znovu vložit na stejné místo v orbitě s vysokou přesností. To je zvláště užitečné při úpravě tření teleskopických konstrukcí nebo při dvoufázovém zhotovování okamžitých provizorií. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje