Drobečková navigace:

PRAGODENT


 
   

Najdete na veletrhu - PRAGODENT


ATLANTIS

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Systém ATLANTIS dodává přední individualizovaná CAD/CAM protetická řešení pro všechny hlavní implantační systémy. Produkty a služby ATLANTIS™ jsou již po dvě desetiletí neustále vyvíjeny tak, aby splnily nejnáročnější požadavky celého léčebného týmu pro spokojenost Vašich pacientů. Systém lze jednoduše využívat jak v zubní praxi, tak v zubní laboratoři, a zvýšit tak efektivnost i ziskovost.


Implantáty MIS V3

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Implantát V3 byl vyvinut lékaři pro lékaře a byl geometricky navržen pro řešení estetických případů pomocí zachování a růstu tkání. Jedná se o průkopnické, inovativní a sofistikované řešení. Trojúhelníkový tvar krčku vytváří zásobník pro shromažďování krve a tvorbu krevní zátky.


Novinka od Philips Sonicare

Vystavovatel: Philips Česká republika s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B19

Značka Philips Sonicare představí na veletrhu novinku z oblasti péče o mezizubní prostory, která společně s nejmodernějšími sonickými kartáčky a kartáčkovými hlavicemi zajistí pacientům dentální péči na míru. Kromě sonické technologie nabízí Sonicare i speciální tlakový, polohový a pohybový senzor a ve spojení s mobilní aplikací umožňuje přizpůsobit čištění zubů a dásní zvyklostem a potřebám pacienta. Na stánku si můžete sonické kartáčky i kartáčkové hlavice bezpečně vyzkoušet prostřednictvím brush testu a naši odborníci vám vše do detailu vysvětlí. Navíc zde najdete i speciální akce a zvýhodněné nabídky.


Corega ProCleanser Orthodontics

Vystavovatel: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B10

Čistící tablety Corega ProCleanser Orthodontics pomáhají udržovat ortodontickou pomůcku čistou a svěží. Jemné a neabrazivní složení ničí 99,9 % bakterií způsobujících zápach z úst*, pomáhá odstraňovat skvrny a nežádoucí zabarvení. Jedinečné složení přípravku Corega ProCleanser Orthodontics s Crystal Clear Technology pomůže udržet ortodontickou pomůcku čistou a průhlednou. Testováno na většině těchto snímacích ortodontických pomůcek: rovnátka, neviditelná rovnátka, snímací udržovací rovnátka, sportovní chrániče, běžné ústní chrániče, noční chrániče. *v laboratorních testech (PM-CZ-PLD-21-00061)


meridol®

Vystavovatel: COLGATE - PALMOLIVE Česká republika spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - C06

meridol® pomáhá poskytovat účinnou ochranu před bakteriemi při problémech dásní. Zubní pasta a ústní voda meridol® obsahují jedinečnou klinicky ověřenou kombinaci dvou aktivních látek: aminfluoridu a cínatých iontů. Tato technologie poskytuje okamžitou a dlouhotrvající pomoc v boji s bakteriemi!


BioniQ® S2.9 – úzký hydrofilní titanový implantát

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Úzké implantáty BioniQ® S2.9 nabízí optimální řešení v situacích, ve kterých je léčba konvenčními implantáty problematická nebo nemožná. Jsou vyráběny z vysokopevnostního titanu a jako všechny implantáty BioniQ® jsou opatřeny hydrofilním, nanostrukturovaným BIO povrchem. Protetická platforma QN, speciálně vyvinutá pro úzké implantáty S2.9, reflektuje požadavky na komfort a flexibilitu ošetření a obsahuje všechny obvyklé protetické komponenty pro cementované, šroubované i hybridní náhrady.


Intco Medical - Jednorázové vyšetřovací nitrilové rukavice

Vystavovatel: umbrellaline 2010 s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B22

Nitrilové rukavice Intco jsou navrženy tak aby rukavice nepraskly. Rukavice mají úžasné vlastnosti pevnosti v tahu, mají také texturu na konečcích prstů pro lepší úchyt předmětu jsou také vhodné pro činnost v kontaktu s potenciálně infekčním biologickým materiálem např. odběry krve, převazy, odběry biologického materiálu apod. a pro kontakt s chemikáliemi pro praní prádla, pro přípravu a ředění dezinfekce a práci s dezinfekcí nebo kontakt potravinami. Oficiální česká distribuce.


Sensodyne Repair&Protect ZP 75ml

Vystavovatel: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B10

Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect s technologií NOVAMIN představuje č. 1 nejprodávanější zubní pastu na citlivé zuby v ČR i celosvětově*. Díky použití nové složky Aerosil 200 (jež je ve složení silica), poskytuje hloubkovou opravu** citlivých zubů. Pro dlouhodobou ochranu citlivých zubů používejte zubní pastu dvakrát denně. Při použití 2x denně pomáhá ulevit od bolesti citlivých zubů a odstraňovat skvrny pro přirozeně bílé zuby. *Celosvětové prodeje (v GBP), zubní pasty na citlivé zuby, ZS database 10/2019 - 09/2020. **Pomáhá opravovat citlivé oblasti zubů tím, že nad nimi vytváří ochrannou vrstvu. Zubní pasty Sensodyne Repair & Protect – hloubková oprava jsou zdravotnické prostředky s obsahem fluoridu určené na péči o citlivé zuby. Pro čištění zubů 2x, ne více než 3x denně. Polykání pasty omezit na minimum, vždy vyplivnout. Výrobky nejsou určeny pro děti do 12 let, pokud jim nebyly doporučeny zubním nebo praktickým lékařem. V případě podráždění přestat používat.


CAD/CAM konstrukce BioCam®

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

• Estetické konstrukce bez abutmentů • Vysoká pasivní přesnost • Homogenní struktura bez defektů Technologie BioCam® nabízí unikátní systém výroby přesných konstrukcí umožňující fixaci náhrady do implantátů bez použití abutmentů. Tím je snížen počet rozhraní mezi implantátem a zubní náhradou — potenciální zdroje bakteriální kontaminace. Využitím nejmodernější technologie a certifikovaných materiálů je dosahováno strukturní homogenity a vysoké přesnosti při velkém rozsahu zhotovovaných konstrukcí.


Geistlich Mucograft

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Geistlich Mucograft® je unikátní 3D kolagenní struktura vyvinutá speciálně pro regeneraci měkkých tkání. Je indikován pro augmentaci keratinizované tkáně a pro krytí recesů. Nabízí bezbolestnou alternativu autogenních štěpů měkkých tkání.


DIPLOMAT Model Pro - stomatologická souprava nové generace

Vystavovatel: EUR-MED Slovakia, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B24

Přivítejte nového člena v týmu! DIPLOMAT Model Pro je plně digitalizována stomatologická souprava. Pomocí aplikace Diplomat Connect ovládáte soupravu a nastavení stomatologických nástrojů. Aplikace je součástí platformy iOS a Android a je připravena pracovat se všemi dentálními aplikacemi. Model Pro nabízí funkci konvertibility - rychlou a snadnou změnu verze soupravy pro praváka nebo pro leváka Plynulost práce, inteligence, otevřenost a modulárnost, to jsou hlavní principy Modelu PRO.


Jednorázové vyšetřovací nitrilové rukavice ILICO

Vystavovatel: - Hala - 3, Stánek - B03

Česká značka hedvábně hebkých a přesto vysoce odolných rukavic bez pudrování. Vhodné pro alergiky. Stoprocentní nitril beze stop pigmentu latexu zajistí příjemnou přilnavost a pohodlí. Díky mikrotexturování konečků prstů je úchop nástrojů snadný a dostatečně citlivý.


Genetický a bakteriologický test rizika vzniku parodontitidy

Vystavovatel: GHC GENETICS, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C10

Vyšetření DentalScan umožňuje současný screening jak parodontálních patogenů, tak i genetické výbavy pacienta z hlediska jeho imunitní reaktivity. Tento genetický test se skládá ze dvou částí: Vyšetřením DentalBac získáváme informace o složení parodontálních patogenů ze zánětlivých ložisek, což umožňuje zvolit cílenou antibiotickou léčbu. Vyšetření DentalGen stanovuje genotyp pacienta ve vztahu k imunologické odpovědi na zánětlivou reakci.


Chirurgické nástroje Helmut Zepf

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Stomatologické nástroje německé firmy Helmut Zepf jsou určené pro profesionály, kteří vyžadují to nejlepší! Historie firmy sahá až do roku 1921, kdy začíná vývoj dentálních nástrojů, při kterém hraje klíčovou roli komunikace firmy Helmut Zepf se zubními lékaři. Nástroje jsou optimálně navrženy jak z hlediska funkčního, tak z hlediska ergonomického. Design znamená bezpečnost pro pacienta i zubního lékaře a ve společnosti Zepf stojí na prvním místě.


Implantáty ANKYLOS®

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Implantáty ANKYLOS® jsou odpovědí pro všechny klinické indikace, s předvídatelnou přirozenou estetikou a výbornou mechanickou stabilitou. Vyznačují se kónickým spojením, postupným závitem a bioaktivní mikrostrukturou.


Planmeca Compact™ i Classic

Vystavovatel: PLANMECA OY - Hala - 3, Stánek - B15

Planmeca Compact™ i Classic představuje moderní klasiku naší řady zubních souprav, funkční volbu nabízející všechny prvky a nástroje, které potřebujete pro hladký průběh ošetření. Byla stvořena pro pohodlí a snadné používání a spojuje v sobě to nejlepší z našich ergonomických a praktických designových řešení.


První hydrofilní, nanostrukturovaný BIO povrch

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Společnost LASAK nabídla jako první na evropském trhu hydrofilní, nanostrukturovanou, bioaktivní povrchovou úpravu dentálních implantátů – BIO povrch. Dentální implantáty s BIO povrchem významně urychlují a zkvalitňují proces oseointegrace a optimalizují stabilitu implantátu v kritické počáteční době vhojování, což vede ke zvýšené předpověditelnosti a úspěšnosti léčby a umožňuje využití nových progresivních klinických postupů, které významně zkracují dobu ošetření.


DIPLOMAT Model Pro a aplikace DIPLOMAT CONNECT - premiéra na českém trhu!!!

Vystavovatel: EUR-MED Slovakia, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B24

Představujeme Vám DIPLOMAT Model Pro, plně digitalizovanou stomatologickou soupravu nové generace. Pomocí aplikace Diplomat Connect ovládáte soupravu a nastavení stomatologických nástrojů. Diplomat Connect je součástí platformy iOS a Android a je připravena pracovat se všemi dentálními aplikacemi. Model Pro nabízí funkci konvertibility - rychlou a snadnou změnu verze soupravy pro praváka nebo leváka. Plynulost práce, inteligence, otevřenost a modulárnost - to jsou hlavní principy Modelu Pro.


Cizojazyčné publikace na veletrhu výhodně

Vystavovatel: Nakladatelství QUINTESSENZ, společnost s ručením omezeným - Hala - 3, Stánek - A31

Při objednání tří a více publikací v cizím jazyce přímo na Pragodentu 2021 platí sleva 15%. Jako heslo prosím uveďte "PRAGODENT 21"


ATLATNIS

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Systém ATLANTIS dodává přední individualizovaná CAD/CAM protetická řešení pro všechny hlavní implantační systémy. Produkty a služby ATLANTISTM jsou již po dvě desetiletí neustále vyvíjeny tak, aby splnily nejnáročnější požadavky celého léčebného týmu pro spokojenost Vašich pacientů. Systém lze jednoduše využívat jak v zubní praxi, tak v zubní laboratoři, a zvýšit tak efektivnost i ziskovost.


Parodontax Kompletní ochrana Extra Fresh ZP 75ml

Vystavovatel: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B10

Zubní pasta parodontax Kompletní ochrana Extra Fresh má 8 speciálně navržených výhod, které pomáhají udržovat zdravější dásně a silnější zuby. Tato zubní pasta s obsahem fluoridu určena ke každodennímu použití je 4x účinnější v odstraňovaní zubního plaku.* Parodontax Kompletní ochrana Extra Fresh pomáhá chránit před zubním kazem a při čištění zubů 2x denně pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní. *Při čištění zubů 2x denně oproti běžné zubní pastě. Při krvácení dásní, nebo problémech s dásněmi se pacienti mají poradit se svým zubním lékařem. Zubní pasty parodontax jsou zdravotnické prostředky s obsahem fluoridu, určené na problémy s dásněmi. Pro čištění zubů 2x, ne více než 3x denně. Polykání pasty omezit na minimum a vždy ji vyplivnout. V případě podráždění přestat používat. Nevhodné pro děti do 12 let. (PM-CZ-PAD-21-00022)


BioniQ® – komplexní implantologický systém

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Implantologický systém BioniQ® zahrnuje implantáty BioniQ®, zaváděné na úroveň kosti, a implantáty BioniQ® Plus, umožňující zavádění na úrovni měkkých tkání. V obou případech již od průměru 2,9 mm. Systém BioniQ® obsahuje šroubové implantáty kónického tvaru Tapered i cylindrického tvaru Straight. Všechny implantáty jsou dodávány s hydrofilním, nanostrukturovaným, bioaktivním povrchem. Systém BioniQ® je tedy skutečně komplexní implantologický systém pro ošetření všech situací.


Pilotně navigovaná chirurgie BioniQ®

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Pilotně navigovaná chirurgie zajistí optimální pozici implantátu bez zvýšení časové náročnosti chirurgického výkonu a nutnosti použití rozsáhlého instrumentária nezbytného pro plně navigovanou chirurgii. V případě pilotní navigované chirurgie je pomocí šablony vedeno pouze vrtání vrtákem S2.9 v úvodu preparace. Ostatní nástroje jsou následně používané podle standardního chirurgického protokolu BioniQ®. Další preparace a inserce implantátu probíhá s již sejmutou šablonou.


Spustili jsme webové stránky pro pacienty a GBT certifikaci ordinací

Vystavovatel: EMS Poland Sp. z o.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Na webových stránkách www.switchtogbt.com/cs pacienti naleznou důležité informace o profesionálním profylaktickém ošetření GUIDED BIOFILM THERAPY, informace o biofilmu, propojení parodontálních a systémových onemocnění. Na stránkách je ke stažení podrobná GBT brožura pro pacienty a také si vyhledají svou nejbližší GBT certifikovanou ordinaci. Pro více informací o tzv. GBT certifikaci ordinací kontaktujte prosím rjonasova@ems-ch.com nebo nás navštivte na našem stánku.


Intraorální skener NewTom IOS

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A38

Intraorální skener nejnovější generace, extrémně lehký (150 g) a přesný, vhodný pro integraci se všemi ostatními nástroji od NewTom a kompatibilní se systémy, jež se aktuálně na trhu vyskytují. Soubory NewTom IOS lze importovat do libovolného softwaru CAD kompatibilního s otevřenými formáty STL, PLY a OBJ. Jednoduché a rychlé použití. Standardní záruka, bez nutnosti kalibrace, aktualizace softwaru bez poplatků.


Yxoss CBR

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Jedná se o individuální 3D tištěnou titanovou mřížku, která pomáhá při řízené kostní regeneraci. Díky jejím vlastnostem se zkracuje doba operačního výkonu, mřížka je opatřena speciálním designem pro snadné vyjmutí. Mřížky jsou navrhovány individuálně speciálně podle CT snímků pacienta.


OssaBase®-HA – syntetický materiál pro regeneraci kostní tkáně

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

OssaBase®-HA je syntetický materiál pro regeneraci kostní tkáně na bázi hydroxyapatitu s pomalou resorpcí. Zajišťuje náhradu chybějící nebo ztracené kostní tkáně samostatně nebo v kombinaci s vlastní kostní tkání, krví nebo PRP. OssaBase®-HA dosahuje až 83% spojité porozity pro podporu tvorby vaskularizované kostní tkáně. Pomalá resorpční charakteristika pomáhá zajistit dlouhodobou stabilitu implantátu a zachování objemu v případech, ve kterých je požadovaná delší vhojovací doba.


Geistlich Bio-Gide

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Resorbovatelná dvouvrstvá membrána Geistlich Bio-Gide je porcinní kolagenní membrána bez artificiálního křížení vláken, čímž se blízce podobá lidskému kolagenu. Přírodní dvouvrstevná struktura membrány podporuje spolehlivou regeneraci kosti a perfektní integraci tkání díky optimální době resorpce. Měkké tkáně se hojí bez jizvení a většinově bez komplikací. Membrána se rychle adaptuje v defektu, dobře v něm drží a je pevná v tahu, nepraská. Bariérová funkce membrány trvá 4-6 měsíců.


Plně navigovaná chirurgie BioniQ®

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Řešení pro plně navigovanou chirurgii BioniQ® je určeno pro proteticky řízené individuální ošetření pomocí implantátů BioniQ® za použití chirurgické šablony, která vede všechny nástroje v přesných trajektoriích. Je osazena titanovými pouzdry s dorazy nástrojů pro dosažení předem naplánované hloubky preparace a zajistí zavedení implantátů do přesných protetických pozic. Díky použitému průměru vodicích pouzder je umožněno i samotné zavedení implantátů bez sejmutí chirurgické šablony.


Násadec AIRFLOW® MAX

Vystavovatel: EMS Poland Sp. z o.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Nový násadec AIRFLOW® MAX byl vyvinut v souladu s aktuálními požadavky ordinací. Obsahuje patentovanou GUIDED LAMINAR AIRFLOW® technologii, která umožnila redukci aerosolu a hlučnosti, optimalizaci spotřeby, lepší ergonomii a efektivitu. Navštivte nás na našem stánku a vyzkoušejte si čištění s novým násadcem.


Prášek AIRFLOW® PLUS v ekologické hliníkové láhvi

Vystavovatel: EMS Poland Sp. z o.o. - Hala - 3, Stánek - A16

Unikátní profylaktický prášek s patentovaným složením erytritolu a CPC pro obzvlášť šetrné supra- i subgingivální odstraňování biofilmu u přirozených zubů, zubních náhrad nebo měkkých tkání. Nyní ekologické 400 g balení v hliníkové láhvi, která slouží také jako láhev na vodu. Navštivte nás na našem stánku a vyzkoušejte si, jak je doplňování komory s novou lahví snadné.


Profesní oděvy Cadenza

Vystavovatel: CADENZA s.r.o.

Poznávacím znamením značky Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené pracovní oděvy. Garantujeme propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice. Dopřejte si i v práci kvalitu, pohodlí a styl.


Vlepované báze Uni-Base®

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Univerzální titanové báze Uni-Base® umožňují použití plně digitálního CAD/CAM postupu i konvenčního způsobu zhotovení suprakon¬strukce odléváním. Báze s označením AN umožňují zhotovení angulované šachty pro šroubek tak, aby ústí šachty vyšlo na vhodném místě v korunce. Báze Uni-Base® mají optimalizovaný schůdek a průběh gingivální části maximálně respektující vhojovací válečky. Silný robustní design bází je optimalizovaný pro frézovací postupy.


Individualizovatelné pilíře Cast-On

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Individualizovatelné pilíře Cast-On nabízí jednoduché řešení suprakonstrukce nesené implantátem. Zubnímu technikovi nabízí maximální flexibilitu pro zohlednění individuálních požadavků. Pilíř umožňuje protetické ošetření i v případech, kdy je standardní systémový pilíř nevyhovující. Lze jej použít pro fixní náhradu cementovanou i podmíněně snímatelnou. Pro modelaci lze použít běžné modelovací vosky i pryskyřice, které dobře adherují k plastové modelovací trubičce.


Implantáty MIS C1

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Tento jednoduchý, přesný a osvědčený implantační systém byl navržen s kónickým spojením a optimalizuje biologické výhody a klinické a estetické výsledky. Vyznačuje se platform-switching designem, dokonalým kónickým spojením, velkou primárnou stabilitou a širokou škálou komponent, které zajišťují vynikající estetický výsledek.


Implantáty Astra Tech EV

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Implantáty ASTRA TECH Implant System EV jsou zárukou všestrannosti, díky které je možné implantovat v každé lokaci. Unikátní spektrum implantátů nabízí řešení také pro: – omezenou vertikální výšku kosti, – horizontálně úzké nebo široké mezery, – zkosení alveolárního hřebene. Sortiment implantátů zahrnuje válcové, kónické, zkosené, krátké, dlouhé a jak úzké, tak i široké implantáty.


Dentistické nástroje

Vystavovatel: S.C. Doctor Tools SRL - Hala - 3, Stánek - A21

Dovozce a prodejce nástrojů pro zubní medicínu a chirurgii.


Geistlich FibroGide

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Geistlich Fibro-Gide® je vstřebatelná, porézní kolagenová matrice. Je speciálně určena pro použití při procedurách augmentace měkké tkáně v dentální a maxilofaciální chirurgii při rekonstrukci alveolárního hřebene a pro získání tloušťky měkké tkáně. Geistlich Fibro-Gide® má takové mechanické vlastnosti, aby odolala mechanickému namáhání, ke kterému dochází po uzavření rány při procedurách augmentace měkké tkáně. Matrice poskytuje dostatečný prostor pro vrůstání buněk tvořících měkkou tkáň.


Sensodyne Fluoride ZP 75ml

Vystavovatel: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B10

Sensodyne Fluoride je zubní pasta s fluoridem speciálně vyvinuta pro lidi s citlými zuby. Pomáhá chránit před zubním kazem díky obsahu fluoridu a v ústech vytváří svěží pocit. Zubní pasty Sensodyne Fluoride jsou kosmetické přípravky. (PM-CZ-PAD-21-00022)


Zubní souprava Stern Weber S380 TRC, horní nebo dolní vedení hadic

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A38

Provedení, kdy je vodní jednotka stojící a křeslo nesené vodní jednotkou. Křeslo pacienta je otočné o 90° oproti vodní jednotce, má plně sklopitelnou nožní část. Ideální pro ortodontické ošetření, poloha vsedě umožňuje přirozenou okluzi mezi oběma čelistmi, posazení pacienta umožňuje provádět i extrakce. Mikromotor umožňuje integrované ENDO s možnostmi recipročních funkcí. V režimu IMPLA lze vybavit peristaltickou pumpou pro chlazení fyziologickým roztokem. Integrované RTG a RVG přímo na křesle.


Implantologický kongres Hvězdy implantologie - 11.-12.2.2022

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Srdečně vás zveme na dvoudenní kongres s hvězdným obsazením. Celým kongresem bude provázet vědecký moderátor prof. René Foltán. Těšit se můžete na přednášky prof. Istavana Urbana, který je světově známý díky svým postupům vertikální a horizontální augmentace, prof. Nitzana Bichacho a Dr. Fernanda-Rojas Vizcayi, odborníky na protetiku s vysokým nárokem na estetiku, a dva zkušené české přednášející prof. René Foltána a MUDr. Pavla Kříže, Ph.D.


Zubní souprava Stern Weber S300, řada "S", horní nebo dolní vedení hadic

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A38

Stomatologická souprava "série S“, je v provedení, kdy je vodní jednotka nesená stojícím křeslem. Pohyby křesla jsou synchronizované s vodní jednotkou. Oblíbená řada "S" je nyní možná i v ORTO variantě a LEVOPRAVÉ. Mikromotor umožňuje integrované ENDO s možnostmi recipročních funkcí. V režimu IMPLA lze vybavit peristaltickou pumpou pro chlazení fyziologickým roztokem. Integrované RTG a RVG přímo na křesle.


AKCE PRAGODENT 2021!!! Ultrazvuk LM ProPower ULTRALED a ŽIDLIČKA ZDARMA !!!

Vystavovatel: EUR-MED Slovakia, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B24

DIPLOMAT Model Pro - premiéra nové generace stomatologických souprav DIPLOMAT na českém trhu. Navštivte stánek EUR-MED Slovakia 3B24, poznejte novou, plně digitalizovanou soupravu DIPLOMAT Model Pro a při objednávce do 31. října získejte ultrazvuk LM ProPower ULTRALED a židličku lékaře nebo asistenta dle vlastního výběru ZDARMA!


Parodontax Fluoride ZP 75ml

Vystavovatel: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B10

Zubní pasta parodontax Fluoride pomáhá zastavit domino efekt při onemocnění dásní a je 4x účinnější v odstraňování zubního plaku*, který je hlavní příčinou krvácení dásní. parodontax Fluoride je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravé dásné a silné zuby. *Při čištění zubů 2x denně oproti běžné zubní pastě. Při krvácení dásní, nebo problémech s dásněmi se pacienti mají poradit se svým zubním lékařem. Zubní pasty parodontax jsou zdravotnické prostředky s obsahem fluoridu, určené na problémy s dásněmi. Pro čištění zubů 2x, ne více než 3x denně. Polykání pasty omezit na minimum a vždy ji vyplivnout. V případě podráždění přestat používat. Nevhodné pro děti do 12 let. (PM-CZ-PAD-21-00022)


Geistlich Bio-Oss

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B16

Geistlich Bio-Oss je velmi podobný lidské kosti jak strukturou, tak chemickým složením. Biofunkcionální materiál pomáhá vaskularizaci a tvorbě nové kosti. Pomalá resorpce zvyšuje stabilitu augmentačního materiálu.


OPG/CBCT/CEPH NewTom GiANO HR

Vystavovatel: CAMOSCI MORAVIA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A38

Špičkový modulární hybridní přístroj nabízející OPG/CEPH senzor s přímou konverzí pro vynikající 2D multifokální snímky - maximální ostrost a minimální dávka. CBCT s vysokým rozlišením 75 µm (volitelně 68 µm) pro všechna FOV a se třemi upgradovatelnými úrovněmi FOV: PRIME – od 6x6 po 10x8 cm / ADVANCED – od 6x6 (volitelně 4x4) po 13x16 cm / PROFESSIONAL – od 6x6 (volitelně 4x4) po 16x18 cm - 3D sken celé hlavy. Jednoduchá obsluha a plná automatika při nastavování SafeBeam.


BioniQ® Plus – ideální implantát do neideálních podmínek

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B12

Implantát BioniQ® Plus je jednofázový implantát určený k zavedení převážně do distálního úseku. Výhodné je jeho použití i v místech s úzkým alveolem bez nutnosti augmentace kosti a v místech s relativním nedostatkem vertikálního rozměru kosti. Implantát BioniQ® Plus má leštěný krček vysoký 1,7 mm. Je kompatibilní se všemi nástroji pro implantáty BioniQ® a protetickými komponenty platforem QR a QN. Intraoseální část implantátu je opatřena BIO povrchem. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje