Drobečková navigace:

PRAGODENT


 
   

Najdete na veletrhu - PRAGODENT


Společnost 3M se těší až vám představí další novinku

Vystavovatel: 3M Česko, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - B05

Na jaře letošního roku jsme uvedli na trh nový vysoce estetický bulkfillový materiál Filtek ONE, který jste si velmi rychle oblíbili. Nyní u nás už probíhají přípravy k uvedení další novinky, která bude k vidění na našem stánku v hale číslo dvě. Těšíme se na vás! Více informací o aktuální novince najdete na www.3m.cz/filtekone


Riva Self Cure

Vystavovatel: SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

Radioopákní chemicky tuhnoucí skloionomerní materiál. Díky vynikající adhezi k zubu, uvolňování fluoridů, vysoké tlakové pevnosti a vynikající estetice je doporučován pro širokou škálu klinických aplikací. Používá se jako náhrada dentinu, pro ART techniku, podložky, antistresové výplně i. a ii. třídy, abrazivní léze, cervikální eroze, výplně kořenového povrchu, dočasné výplně a výplně mléčných a geriatrických zubů. Dodává se ve formě prášek-tekutina a v kapslích. Pro vyšší viskozitu můžete zvolit riva self cure HV.

www.schafferova.cz


Autokláv Lara 17L/22L

Vystavovatel: W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH

Autokláv Lara je posledním modelem výrobní řady W&H - Lina, Lara a Lisa. Lara má několik jedinečných vlastností. Jednou z nich je inovativní systém upgradů. Pomocí aktivačních kódů můžete u autoklávu Lara odemknout další funkce! To umožňuje zakoupit přístroj v základní konfiguraci a přímo v každodenním provozu ordinace zjistit, jaké další funkce jsou pro vás výhodné či potřebné. Nabízí se odemčení funkcí S cyklus, Eco Dry technologie a další. S cyklus dokáže sterilizovat nebalené kovové předměty již za 13 min, což je ideální pro sterilizaci násadců v průběhu pracovního dne. Eco Dry technologie zkracuje sušící fázi cyklu podle množství a druhu náplně v komoře. Tím zkracuje celkový čas cyklu a šetří i náklady na energii. https://www.wh.com/cz_czech/dental-products/sterilization-hygienic-maintenance/sterilizers/lara-autoclave/


Pomáhejme společně – Philips Sonicare

Vystavovatel: Philips Česká republika s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A20

Objevte inovace, které Philips Sonicare nabízí. - Vyzkoušejte nejnovější sonické zubní kartáčky Philips Sonicare - Získejte aktuální klinické důkazy - Využijte exkluzivní nabídky platné pouze na Pragodentu.

www.philips.cz/pragodent


Major Super Lux

Vystavovatel: FLAVA s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Nejpoužívanější třívrstvé pryskyřičné zuby v České a Slovenské republice. Vysoký estetický vzhled zubů je docílen přirozeným překrytím tří barevných vrstev a transparentností hran. Specifické chemické a fyzikální vlastnosti jsou dosaženy díky vysoké molekulární váze základních materiálů a optimálně síťovaným methylmethakrylátovým kopolymerům. Jsou vhodné pro úplné, částečné a skeletové protézy, mohou být použity pro kombinaci s keramikou i pro práci s implantáty. Zuby jsou dodávány v odstínech vzorníků VITA a MAJOR SUPER LUX.

https://www.flava.cz/index.php?n=Zuby&go=shop&cat=260&cat1=260


První hydrofilní, nanostrukturovaný BIO povrch

Vystavovatel: LASAK s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A14

• Zkrácená vhojovací doba • Okamžité zatížení Společnost LASAK nabídla jako první na evropském trhu hydrofilní, nanostrukturovanou, bioaktivní povrchovou úpravu dentálních implantátů – BIO povrch. Tato unikátní úprava vytváří třídimenzionální povrch, strukturovaný v makro-, mikro- i nanoměřítku. Podporou tvorby kostního minerálu na povrchu implantátu urychluje BIO povrch vznik funkčního rozhraní implantát-kost a poskytuje implantátu rostoucí sekundární stabilitu již v nejčasnějších fázích hojení. Tento jev umožňuje zkrácení vhojovací doby a bezpečnou aplikaci nejmodernějších léčebných protokolů zahrnujících časné i okamžité zatížení implantátu.

www.lasak.cz


Aroma marketing – z návštěvy ordinace dělá nevšední zážitek

Vystavovatel: STORE MEDIA CZ s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A08

Americké řešení, které celosvětově vytváří spokojenost pacientů dentálních ordinací. Pozitivně působí na emoce všech věkových kategorií. Vhodným výběrem vůní dotváří požadovanou atmosféru, kterou budou chtít klienti zažít znovu. Více než 2 tisíce vůní je certifikováno IFRA (International Fragrance Association). Aroma produkty nevyvolávají žádné alergické reakce a odpovídají nejvyšším standardům kvality. Fungují na principu suchého vzduchu, který se do prostoru uvolňuje bez rozprašovačů, aerosolů nebo vyhřívaných olejů. V závislosti na velikosti aromatizovaného prostoru je na výběr několik typů přístrojů a několik desítek různých kategorií vůní. Systém aromatizace je tichý, snadno ovladatelný a umožňuje nastavení provozní doby přesně podle potřeby daného prostoru. Více na www.storemedia.cz


Intraorální skener Medit i500

Vystavovatel: INTERDENT s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

Digitální skenování intraorálním skenerem Medit i500 je velmi přesné, bezpečné a pro pacienta komfortní. Umožňuje extrémně přesný otisk a rychlou výrobu náhrady jak zubním lékařem, tak i laboratořemi. Skenování probíhá bez použití kontrastního spreje, ovládá se pomocí jediného tlačítka bez nutnosti spouštět skenování na PC. Skenovací proces se spouští automaticky po přiblížení k zubům. Sken přístrojem Medit I500 je možné použít pro digitální design náhrady. Vylepšené a vysoce realistické zobrazení v barvě napomáhá rozlišit měkké a tvrdé tkáně a umožňuje tak jednoduše určit krčkový uzávěr a podsekřiviny. Systém využívá portál Medit LINK, přes který lékař muže exportovat STL sken čelisti nebo hotového designu do preferované laboratoře nebo frézovacího centra a sledovat celý proces výroby. https://www.interdent.cz/znalosti/postupy/Medit_i500/index.html


Dezinfekce STÉRIDINE

Vystavovatel: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A08

Dovážíme a prodáváme kvalitní dezinfekce řady STÉRIDINE, které inaktivují stále širší řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Dezinfekce splňují nejnáročnější kritéria a proto je doporučujeme zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

https://www.szo.cz/cs/dezinfekcni-prostredky-dezinfekce/


Major Plus Comp

Vystavovatel: FLAVA s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A12

Major Plus Comp jsou vysoce kvalitní vícevrstvé zuby. Krčková a dentinová vrstva zubu je vyrobena z akrylové pryskyřice a horní sklovitá vrstva je z kompozitního materiálu. Velikost frontálních horních zubů Major Plus Comp se dělí podle moderních standardů do tří kategorií: malé SMALL Anteriors - S2, S4 a S6 střední MEDIUM Anteriors - M2, M4, M6, M8 velké LARGE Anteriors - B2, B4, B6 Velikost frontálních dolních zubů Major Plus Comp je dělena v jedné kategorii na: L1, L3, L5, L7 Major Plus Comp jsou dodávány v odstínech A1-D4, v 10 frontálních horních a 4 frontálních dolních tvarech a v 9 distálních tvarech. https://www.flava.cz/index.php?n=Zuby&go=shop&cat=260&cat1=260


Implantační systém Easy Grip®

Vystavovatel: S.Q.I.T. System s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B03

Implantační systém Easy Grip® je na trhu vice než 25 let S.Q.I.T. System Sro – oficiální distributor zubních implantátu v ČR Dokonalost je umění, jeho tajemstvím je jednoduchost. Navštivte nás na naší expozici v hale č. 2!

www.easygrip.cz


DryShield: Suché pracovní pole. Pohodlí pro lékaře i pacienty

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B06

Představujeme Vám novinku DryShield. DryShield představuje kombinaci vysoce výkonné savky, protiskusového bloku, ochrany jazyka a dutiny ústní v jednom. Tento unikátní systém pomáhá udržet vaše pracovní pole suché, čisté, viditelné a chrání dýchací cesty vašich pacientů. DryShield vám umožní zaměřit se na to, co děláte nejlépe: Poskytovat kvalitní stomatologii a pohodlí pro Vaše pacienty.

- Autoklávovatelná savka

- Ochrana jazyka a dýchacích cest

- Úspora času o 20 až 40 %

- Vyměnitelný protiskusový blok

https://jps.cz/news/

 


Dentsply Sirona představuje novou éru digitální stomatologie - PRIMESCAN

Vystavovatel: DENTSPLY SIRONA - Hala - 3, Stánek - C04

Jednodušeji, než kdykoliv předtím, rychleji než kdy dříve, přesněji než bylo dosud možné - to přináší Primescan, nový intraorální skener od Dentsply Sirona. Díky své zcela nové patentované digitální technologii umožňuje Primescan pořizování vysoce přesných digitálních otisků celé čelisti. Tyto skeny představují pro uživatele celou řadu možností. Primescan byl navržen pro práci jak v ordinaci se systémem CEREC, tak pro spolupráci s Vámi preferovanými laboratořemi a partnery. Validované rozhraní podstatně zjednodušuje celý proces a poskytuje zubním lékařům flexibilitu, kterou žádají.

https://www.dentsplysirona.com/


GC EQUIA Forte HT - Bulkový sklohybridní výplňový systém

Vystavovatel: GC EUROPE N.V. - Hala - 2, Stánek - A01

Sklohybridní technologie na vyšší úrovni - pro sklohybridní materiály se používá směs částic s různou velikostí. Pevnost a manipulace byly ještě více vylepšeny u EQUIA Forte HT rozvinutím inteligentní kontroly distribuce a vzájemného působení těchto skleněných částic. Výsledek? Pevnější a nelepivý materiál, vynikající pro bulkové výplně, i pro zatěžované výplně II. třídy. Vzhledem k nárokům, které jsou stále častěji kladeny na sklohybridní technologii, EQUIA Forte HT nyní nabízí pro dosažení skvěle vypadajících výplní v postranním úseku dokonale přizpůsobenou translucenci. Index lomu matrice je přizpůsoben plnivu. Výsledkem je, že konečná výplň vypadá mnohem přirozeněji a estetičtěji.

https://www.gceurope.com/products/equiaforteht


MyLunos pískovačka - nově i subgingivální použití

Vystavovatel: Dürr Dental SE - Hala - 2, Stánek - A13

MyLunos pískovačka - nově i subgingivální použití Pískovačka MyLunos od Dürr Dental se osvědčila mnoha uživatelům v České Republice díky snadné údržbě, rozpustným pískům, které nezanášejí křeslo a výměnným zásobníkům na písek, které šetří čas během ošetření. V roce 2019 je uvedena na trh MyLunos PERIO - tryska pro subgingivální pískování - ošetření parodontální kapsy je šetrné díky ohebným plastovým koncovkám, které jsou zároveň dostatečně dlouhé - 11,7 mm. Značení hloubky podle WHO sondy usnadňuje měření hloubky kapsy. www.facebook.cz/duerrczsk


CLAIR LED - stomatologické osvětlení nové generace

Vystavovatel: CACAN CZ, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B15

Setkáváte se s unikátním systémem, který umí napodobit denní změny teploty chromatičnosti světla, jež jsou pro denní světlo tak typické. Personálu ordinace se tak nabízí možnost libovolně přizpůsobit teplotu světla denním i ročním biologickým rytmům, nebo vytvořit pacientům jedinečnou atmosféru. V letních měsících budete jistě volit chladnější odstíny světla a v zimě spíše ty teplejší. Změna teploty nemá vliv na podání barev. To je u obou světelných zdrojů vyšší než 90%. Nadčasový design není samoúčelný. Při konstrukci svítidla bylo cíleno na hladké a kompaktní provedení, což přináší velmi jednoduchou údržbu omezující se na občasné otření vlhkým desinfekčním ubrouskem. Vnitřní prostor svítidla je přístupu prachu a jiných nečistot zcela uzavřený. Základní model má příkon pouhých 104W. www.cacan.cz


Kontinuální inhalační sedace oxidem dusným a kyslíkem Baldus

Vystavovatel: eyedent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A07

Zbavte své pacienty zbytečného strachu a úzkosti z návštěvy zubního lékaře. Odměnou Vám ve Vaší zubní ordinaci bude lepší atmosféra a komfort pro Vás i Vaše pacienty. Řešením je kontinuální inhalační sedace oxidem dusným a kyslíkem od německé společnosti Baldus, která je vhodná pro všechny věkové skupiny. Oxid dusný neboli N₂O se úspěšně používá ve stomatologii více než 160 let a je nejbezpečnější a nejstarší metodou sedace, která je navíc netoxická - po zákroku je pacientovi podáván 100% kyslík a do 15 minut po skončení relace již pacient není ovlivněn N₂O a může např. řídit automobil. Oproti systémům s fixní 50% směsí N₂O a O₂ je vydechovaný plyn automaticky odsáván mimo prostor ordinace. V porovnání s celkovou anestezií je pacient při vědomí a schopen komunikovat.

http://www.eyedent.cz/kategorie/system-pro-sedaci-n-o/


GC G-aenial Universal Injectable - Vysoce odolný výplňový kompozit

Vystavovatel: GC EUROPE N.V. - Hala - 2, Stánek - A01

Vysoce odolný výplňový kompozit pro kavity všech tříd. Je lehce aplikovatelný (injekční) a tvarovatelný zároveň, vyznačuje se výjimečnou pevností, nesrovnatelnou leštitelností a skvělou estetikou. Materiál využívá nejnovější technologii úplného pokrytí povrchu částic silanem (FSC), která mu dodává bezkonkurenční pevnost, trvanlivost a dlouhotrvající lesk. Perfektně se adaptuje v kavitě, nechá se snadno tvarovat a konturovat již během aplikace, neroztéká se! Jedná se o dokonalý materiál, který lze skvěle využít pro injekční techniku, která umožňuje zhotovení přímých fazet v ordinaci za použití méně invazivních prostředků.

https://www.gceurope.com/products/gaenialuniversalinjectable/


EverX Flow

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B06

Zatékavý kompozit zesílený krátkými skelnými vlákny určený pro náhradu dentinu. Vynikající odolnost proti zlomení, téměř shodná s dentinem, díky vysokému podílu krátkých vláken, která jsou pevně vázána na živičnou matrici. Indikován pro všechny přímé kompozitní výplně, včetně velkých posteriorních kavit, hlubokých kavit a endodonticky ošetřených zubů. Doporučen i pro dostavbu pahýlů - Bulkový odstín (hloubka polymerace 5.5 mm) je optimální pro hluboké posteriorní. Dentinový odstín (hloubka polymerace 2.0 mm) je optimální pro dostavbu pahýlu.

https://jps.cz/znacka/kompozita-gc/


Benefity TBR Implantace Z1 s augmentací A-PRF

Vystavovatel: Czech-Dent32®, Ing. Petr Štěpán - Hala - 5, Stánek - B08

Další nová studie říká: Hlavní výzvou postextrakčních implantačních případů je zachování nativní kosti. Je důležité udržovat co nejvíce kosti tak, aby bylo zajištěno, že implantát má dostatečnou primární stabilitu. Protokol okamžitého umístění implantátu dále pomáhá zachovat přirozený objem kosti. Protokoly opožděného umístění implantátu vyžadují čekací dobu tři až čtyři měsíce po extrakci, aby se regenerovala kostní tkáň před umístěním implantátu. Během této doby může pacient ztratit značné množství výšky a šířky kosti, pokud není provedena žádná regenerace kosti. Implantát s okamžitým umístěním má “stanový (tent-stan, angl.)” účinek, který podporuje objem měkkých tkání, aby v případě potřeby podpořil regeneraci a vedl k vyšší stabilitě implantátu.

Více http://www.czech-dent.cz/data/articles/down_1381.pdf. Stánek hala 5 5B08.


NOVINKA mezi kompozity!

Vystavovatel: HENRY SCHEIN s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C08

Společnost HENRY SCHEIN představí nový kompozitní systém White Dental Beauty CompoSite. Není to jen nové kompozitum, ale systém nabízející jednoduché, časově efektivní, predikovatelné řešení, které je minimálně invazivní a cenově dostupné. Navštivte nás na stánku Henry Schein, kde se dozvíte více nejen o samotných kompozitech, ale také o workshopech, které pro tuto NOVINKU připravujeme.


Varios Combi Pro-ultrazvukový scaler a profylaktický pískovač v jednom zařízení

Vystavovatel: LIEHMANN CZ, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B05

Variabilní kombinace 2 v 1 Scaler a profylaktický pískovač pro pohodlné profesionální odstranění zubního kamene a plaku. Subgingiválně nebo supragingiválně. 1. Ultrazvukový scaler - ultrazvuk pro všechny druhy použití v dentální hygieně. Postaven na technologii Varios s generátorem iPiezo 2. Profylaktický pískovač - pískovač s kompletně odděleným vedením prášku mimo ovládací jednotku. Automatická detekce funkcí (supragingivální/subgingivální)

www.liehmann.cz


Uvidíte na veletrhu na expozici KRBEC DENT: bredent BioHPP

Vystavovatel: Krbec Dent s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B04

BioHPP je částečně krystalizovaný poly ether ether keton (PEEK), který je zpevněn použitím keramických částic. Vazné síly polymerového řetězce jsou účinnější, když jsou řetězce vyrovnány paralelně. Oblasti podobné těmto jsou známy jako krystalické. Hlavní složka BioHPP byla úspěšně zavedena v implantologii humání medicíny již před 30 lety (již 20 let jako meziobratlová ploténka, protézy kyčelního kloubu). Vylepšení keramickým plnivem umožnilo významně zlepšit materiálové vlastnosti o 100% (pevnost, abrazní vlastnosti, schopnost k fazetování) a byly tedy nastaveny a optimalizovány, aby vyhověly požadavkům a použití v zubní medicíně. Antialergenní, lehký, neabrazivní, fyzikálními vlastnostmi kosti podobný, biokompatibilní materiál pro dlouhodobé použití. http://krbec.cz/uws_files/ke_stazeni/biohpp.pdf


DENTALONE - mobilní dentální souprava

Vystavovatel: LIEHMANN CZ, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B05

Dentalone je mobilní dentální souprava, která se dá snadno přemístit, je snadno ovladatelná, lze ji používat kdykoliv a kdekoliv. Přitom nabízí široké spektrum nástrojů a funkcí, takže každý stomatolog může provádět i mimo svou ordinaci vysoce kvalitní zubolékařské zákroky. Držák nástrojů s funkcí Auto-select . Velký osvětlený ovládací displej . Bezuhlíkový mikromotor NLX nano s LED osvětlením . Multifunkční ultrazvukový scaler Varios 170 s LED osvětlením . 3-funkční stříkačka s LED osvětlením . Odsávací kanyla . Nožní ovladač.

www.liehmann.cz


VistaVox S - 2D/3D rentgen od Dürr Dental

Vystavovatel: Dürr Dental SE - Hala - 2, Stánek - A13

Ideální objem zobrazení, jednoduché polohování, vysoká kvalita obrazu: nový VistaVox S představuje milník v oblasti 3D rentgenů. Díky jeho jedinečné technologii poskytují přirozené 3D snímky přesně ty informace, které potřebujete pro jistou diagnostiku, fundovaná rozhodnutí o léčbě a přesvědčivou komunikaci s pacienty. Technologie S – Pan a inovativní technologie snímání umožňuje ostré OPG snímky v nejlepší kvalitě Dürr Dental. Díky Csl senzoru s vysokým rozlišením s velikostí pixelů 49,5 μm. Unikátní technologie a senzoru a konfigurace kinematického systému nabízejí optimální anatomické FOV pro 3D v MADE IN GERMANY, za dostupnou cenu. www.vistavox.cz


Osstell Beacon - měření stability implantátu

Vystavovatel: W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH

Přístroj Osstell Beacon slouží k objektivnímu určení stability implantátu a měření úrovně osseointegrace bez rizika narušení procesu hojení. Jedná se o rychlý a neinvazivní diagnostický přístroj, který poskytuje přesné informace potřebné pro erudovaná rozhodnutí. Osstell používá technologii RFA (Resonance Frequency Analysis) k určení stability a postupu osseointegrace implantátu. Naměřená hodnota ISQ (Implant Stability Quotient), která je ověřená desítkami vědeckých studií, je zobrazována přístrojem ve škále 1-100 bodů (a také barevným indikátorem). Čím je ISQ vyšší, tím je implantát stabilnější. Díky tomu můžete optimalizovat čas před zatížením implantátu a vyhnout se selhání u vysoce rizikových pacientů.

https://www.wh.com/cz_czech/dental-products/oralsurgery-implantolog


VECTOR PARO slaví 20 let - nejšetrnější ošetření parodontu od Dürr Dental

Vystavovatel: Dürr Dental SE - Hala - 2, Stánek - A13

Přístroj VECTOR PARO oslavil letos 20 let od svého vzniku. Využijte příležitosti a vyměňte svůj starý přístroj za nový VECTOR PARO PRO druhé generace: - snadnější údržba bez ucpávání - odlehčená koncovka pro snadnější ošetření - větší nádržka na vodu Pro efektivní odstranění zubního kamene je k dispozici scaler, který může být součástí přístroje. Koncovka VECTOR PARO je pak určená k šetrnému dočištění kořene, bez jeho poranění. Fluid obsahující hydroxylapatit výrazně snižuje citlivost kořene během i po ošetření. www.facebook.cz/duerrczsk


iCare - přístroj NSK určený pro péči a údržbu o rotační nástroje

Vystavovatel: LIEHMANN CZ, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B05

iCare přináší nové standardy v péči o rotační nástroje. Kompaktní, elegantní a s jednoduchou obsluhou. Kompletně vyčistí a namaže až 4 nástroje. Novinkou je funkce pro čištění kleštiny. Rotační systém mazání garantuje důkladné pročištění a namazání všech turbín, kolének a násadců. Rovněž jsou pročištěny kanálky pro chladící vzduch a chladící vodu. V nabídce máme model iCare C2 (2 rotační pozice pro kolénka a násadce + dvě standardní pozice M4) a model iCare C3 (3 rotační pozice pro kolénka a násadce + jedna standardní pozice M4).

www.liehmann.cz


Planmeca na veletrhu představí: Planmeca Viso™

Vystavovatel: PLANMECA OY - Hala - 3, Stánek - B10

Planmeca Viso™ je ideální kombinací špičkové kvality snímků a všestranného využití. Umožňuje plynulejší pracovní postupy, díky kterým se snímkování dostává na úplně novou úroveň. Nastavování velikostí objemů lze provádět virtuálně z kontrolního panelu přístroje za použití integrovaných kamer v reálném čase. www.planmeca.com


iTero Element 5D - první 3D intraorální skener s technologií NIRI

Vystavovatel: ALIGN TECHNOLOGY B.V. - Hala - 3, Stánek - B19

Tato výkonná hybridní platforma je více než skener. Použiti intraorální kamery a technologie NIRI umožnuje lepší vizualizaci než pouze digitální otisk. Jedná se o první hybridní dentální zobrazovací systém, který současně zaznamenává 3D, intraorální barvy a obrazy NIRI a umožňuje jejich porovnání pomocí technologie iTero TimeLapse. Vizuální technologie pomáhá při detekci a monitorování proximálního kazu během každé rutinní schůzky bez použití škodlivého záření, a která uvádí do reality novou éru spolupráce s pacientem. Skenujte pacienta při každé návštěvě pro komplexní preventivní a restorativní péči o ústní dutinu. Dostante svou praxi na další úroveň - jděte za hranice toho, co vidí pouhe oko.

http://itero.com/products/itero_element_5d


Ortho hlavice

Vystavovatel: Oral-B - Hala - 5, Stánek - A07

Speciální koncovka pro pacienty s fixním ortodontickým aparátem. Ortho hlavice obklopí rovnátka a dokonale vyčistí zámečky i zuby, Úzká hlavice se dostane na těžko dostupná místa, a precizně tak odstraní nečistoty v prostorech mezi zámečky a pod drátky.

https://www.alza.cz/oral-b-ortho-care-essentials-3-kusu-d5610005.htm?o=3


EXACLEAR od GC Průsvitný vinyl polysiloxan - čirý jako sklo!

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B06

Čirý silikonový (vinyl polysiloxan) materiál vhodný pro náročné estetické případy s vynikajícími výsledky. Vysoká úroveň transparence zajišťuje skvělou možnost vizuální kontroly a viditelnost detailů. Bezkonkurenční průsvitnost umožňuje velmi efektivní polymeraci přes silikon. Perfektně se hodí pro: • Injekční techniku: snadná kontrola aplikace a perfektní světelná polymerace • Dočasné korunky a můstky: efektivní polymerace světlem duálně tuhnoucího materiálu jako TEMPSMART™ DC • Vrstvení kompozitu: snadná polymerace palatinálně • Umístění vláken nebo zámků: snadné přemístění z modelu do úst .

https://jps.cz/znacka/protetika-gc/


3M™ Clarity™ Ultra samoligující zámky - NOVINKA

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B06

Ortodontický byznys i metody léčby se mění. Pacienti mají více možností, než kdy jindy. Aktivně se podílejí při rozhodování, jaké produkty si koupí. Nové technologické vymoženosti přináší inovace a nové možnosti do ortodontické praxe. Uprostřed těchto změn zůstává cíl stejný - vytvářet krásné a sebevědomé úsměvy, které pacientům VYDRŽÍ CELÝ ŽIVOT. Samoligující keramické zámky jsou navrženy tak, aby splynuly s přirozenou barvou zubů a poskytly plně estetické řešení. Průhledné a vůči zabarvení odolné zámky nemají žádné viditelné kovové části, což jim dodává atraktivní vzhled. Nabízí kontrolu rotace, absolutní všestrannost a unikátní 3M vertikální predilekční linii lomu navrženou pro předvídatelný a konzistentní debonding. Zámky jsou dostupné také s naneseným 3M™ APC™ Flash-Free adhezivem.

https://jps.cz/wp-content/uploads/2019/03/ClarityUltralekarbrozura.pdf


Panasonic kompletní péče o ústní dutinu – sonické kartáčky a sonické ústní sprchy

Vystavovatel: Panasonic Marketing Europe GmbH, organizační složka Česká republika - Hala - 5, Stánek - A14

Elektrické kartáčky Panasonic patří v současné době mezi technologickou špičku v péči o ústní dutinu. Čištění je díky sonické neboli ultrazvukové technologii velice účinné a zároveň šetrné jak pro zuby, tak pro dásně. Kartáčky působí i jako prevence proti paradontálním onemocněním. Extrémně rychlý lineární motorek, který generuje miniaturní vibrace s vysokou rychlosti, důkladně čistí povrch zubů a jemně masíruje dásně. Pravidelné používání ústní sprchy pomůže s ústní hygienou lidem s ortodontické fixní terapie, s hygienou paradontních váčků a prevencí paradentózy. Ultrazvuková technologie proudění zvyšuje účinnost při odstraňování mezizubního plaku. Masáž dásní pomáhá předcházet jejich onemocněním.

https://www.panasonic.com/cz/


3Shape Trios 4 - digitální bezdrátový intraorální skener 4. generace

Vystavovatel: Dentamed (ČR), spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - B01

Dentamed představí novinku 3Shape Trios 4 Digitální otisk s nejrychlejším a nejpřesnějším skenerem na trhu výrazně zkracuje dobu ošetření! Pohodlně se drží, skenování je rychlé díky Ai funkci. Nabízí maximální přesnost protetických prací. Nový model 3Shape TRIOS 4 kombinuje zavedenou špičkovou technologii skenování s průlomovou diagnostickou fluorescenční technologií detekce povrchových i interproximálních kazů, které nejdou rozpoznat okem. To vše bez jakéhokoliv škodlivého záření. Díky koncovce s okamžitým ohřevem naskenujete na jednu baterii o 2-3 pacienty více. Dentamed služby k přístroji: vyzkoušení zdarma ve Vaší ordinaci, odborné poradenství, zaškolení a instalace, IT služby, pravidelný servis. www.cadcamclub.cz


Acuris Conometric concept

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B06

Zásadní průlom v implantologii - řešení, které mění význam retence! Představuje to nejlepší z obou světů: pro zubní lékaře řešení snadno snímatelné, ale fixní pro pacienta. Konometrický koncept Acuris je založen na frikční retenci namísto cementování nebo šroubování korunky na abutment ve finální protetické části implantologické léčby. Acuris šetří čas, zdokonaluje předvídatelnost a zajišťuje vysokou kvalitu finálních výsledků. Umístění korunky zabere pár sekund: • Žádný šroubek – dokonalejší estetika díky tomu, že nepoužívá viditelný přístup pro šroubek. • Žádný cement – snižuje riziko komplikací. • Jedná se o fixní retenci, která je snímatelná pro extraorální čištění nebo úpravu. • K umístění finální korunky stačí pouze jedno kliknutí na korunku speciálním fixačním nástrojem.

https://jps.cz/acuris-conometric-concept/


Krbec Dent představí: CORiTEC 250i touch

Vystavovatel: Krbec Dent s.r.o. - Hala - 2, Stánek - B04

Krbec Dent na veletrhu představí: CORiTEC 250i touch Díky 5-osé technologii je tento stroj schopen vyrábět složitější práce a nedělají mu problémy podsekřiviny bez nutnosti dalšího opracování. Tento systém je ideální volbou, pokud vezmeme v úvahu poměr cena / výkon, přičemž zůstává vysoká flexibilita zařízení. Zpracování CAD/CAM bloků je možné s použitím speciálního adaptéru k jejich uchycení. 5-osé současné obrábění, intergrované suché i mokré zpracování, maximální rychlost vřetene 60.000 ot./min., měnič pro 12 nástrojů. Materiály: oxid zirkoničitý, oxid hlinitý, PMMA, plasty, kompozita, vosk, sklokeramika, titanové individuální abutmenty určené k frézování a hybridní keramika. Kompatibilita: 98mm/95,5mm bloky, CAD/CAM bloky (adaptér), Lava, NT-Trading abutmenty, Medentica FreFaced abutmenty. Více na www.imes-icore.de/eng/coritec-250i-series.html


Varios 970 - multifunkční ultrazvukový SCALER Varios 970 s LED

Vystavovatel: LIEHMANN CZ, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B05

Nová technologie firmy NSK, iPiezo, poskytuje stabilní výkon automatickým přizpůsobením optimální vibrační frekvence v závislosti na stavu zatížení. Výkon je regulován tak precizně, že jeden a tentýž násadec lze použít pro endodoncii, parodontologii a odstraňování zubního kamene. K dispozici je široká škála koncovek pro každou pro každou oblast použití. Osvětlení LED od NSK dodává přirozenou kvalitu denního světla, která nabízí výhody pro práci lékaře.

www.liehmann.cz


Profesní oděvy pro zdravotnický personál

Vystavovatel: CADENZA s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A09

Aktuální nabídkou firmy Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené pracovní oděvy. Garantujeme propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Snažíme se, aby náš sortiment byl kompletní a každý si mohl ve střihu i materiálu vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje. Cadenza je česká firma, celý výrobní proces od prvního návrhu designu, přes úpravu materiálů až po ušití finálního výrobku probíhá kompletně v České republice.


Crystal Fresh - zubní kartáček s antibakteriálním efektem

Vystavovatel: PROFICARE, a.s. - Hala - 5, Stánek - A01

- velmi jemná, konická vlákna - speciální zubní kartáček pro čištění bez zubní pasty. Speciální mikročástice ve vláknech generují záporné ionty, které odstraňují plak. - Nepoškozuje zuby a dásně. - zuby jsou po vyčištění hladké. - lze čistit i se zubní pastou. Ionický účinek částic tím není dotčen. - antibakteriální efekt (E-coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa) brání růstu bakterií. - doporučená doba používání: jako u běžného zubního kartáčku. - účinek speciálních mikročástic se opotřebením kartáčku nesnižuje - ideální řešení pro všechny pacienty, kteří z jakýkoliv důvodů nemohou nebo nechtějí používat zubní pastu. - vhodné i při potřebě rychlého vyčištění zubů např. v kanceláři, ve škole, na výletě, atd. - 4 barevné kombinace - vyrobeno v Japonsku

http://www.proficare-as.cz/pedro-perez-ultra-soft-zubni-kartacek-330


Legendární souprava KaVo Primus 1058 Life

Vystavovatel: SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

Legendární souprava je zpět – KaVo Primus 1058 Life je špičková, velmi kvalitní souprava, kterou nyní pořídíte za exkluzivní částku. Tato souprava je velmi spolehlivá, ergonomicky ideálně řešená a všechny komponenty a funkce jsou dokonale sladěny tak, že žádná není nadbytečná. Konfiguraci nabízené soupravy zjistíte na stánku Special Care, na čísle 776 278 676 nebo na našich stránkách.

Více na www.specialcare.cz


Ultralehké titanové lupové brýle Q-Optics

Vystavovatel: CRESCO PRAHA - Hala - 2, Stánek - A09

Lupové brýle americké firmy Q-optics vynikají mimořádnou váhou jen 36 g a mimořádnou odolností díky obroučkám z titanu. Nabízíme je ve verzi Flip-Up, TTL a prizmatické TTL ve zvětšeních od 2,5x až po 4,5x. TTL a prizmatické TTL brýle jsou custom made, tzn. vyrobené individuálně pro Vás. Lupové tubusy jsou opatřeny vrstvou proti zamlžování a poškrábání. Můžete si vybrat ze 3 typů obrouček a 12 barevných odstínů. Součástí je i světlo Radiant LED Headlight System s váhou jen 6 g. www.crescopraha.cz, www.q-optics.com


3D zobrazovací software Invivo 6

Vystavovatel: SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

Invivo™ 6 je nejnovější verze softwaru od Anatomage. Tato zobrazovací aplikace CBCT 3D je velmi výkonná a přesto nenáročná. Specializuje se na implantáty, ortodoncii, orální chirurgii a restorativní stomatologii. V jednotlivých modulech softwaru lze snadno modelovat virtuální korunky nebo vytvořit celý implantační plán. Digitální zobrazení lze kombinovat s daty CBCT. Rychlejší proces léčby zajistí i vylepšená komunikace s laboratoří. Nové Invivo 6 teď dostanete zdarma při koupi stomatologického CT – KaVo OP 3D nebo KaVo OP 3D Pro. Pro další informace můžete zavolat na číslo 777 070 658 nebo na našich stránkách.

Více na www.specialcare.cz


Stomatolog - ordinační SW firmy HoboSoft®

Vystavovatel: Ing. Karel Rubáš - HoboSoft® - Hala - 3, Stánek - B17

Přijďte se přesvědčit, že existuje ordinační SW, který vám ulehčí práci. Nabízíme vše potřebné pro bezproblémový provoz zubní ordinace. Hlavní funkce programu: Anatomicky přesný zubní kříž, automatický zápis textu/kódů do karty, vyšetření ZS/CPI/PBI/API/PD, obrazová dokumentace, e-Dávky, EET pokladna, eRecept, Elektronická zdravotní dokumentace, automatické odesílání SMS a e-mailů, SMS diář, informační moduly, kalkulace,.... Chcete mít svá data pod kontrolou, být samostatní a sebevědomí uživatelé ordinačního software? Staňte se našimi klienty. Navštivte náš stánek a zjistíte, že nabízíme nejkomplexnější ordinační program na trhu za skvělou cenu.

https://www.hobosoft.cz/


Tříkrokové lupové brýle EYEZOOM

Vystavovatel: SCHAFFEROVÁ spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - A06

Lupové brýle EYEZOOM značky Orascoptic jsou jedinečné tříkrokové brýle s přepínatelnou možností zvětšení 3x, 4x a 5x. Brýle nesou špičkovou optiku Konica Minolta a jsou zárukou vysokého rozlišení obrazu. Lupové brýle EYEZOOM jsou prizmatické a v provedení TTL (Trough The Lens) jsou individuálně vyráběné na každého uživatele pro zajištění co největšího pohodlí.

Pro více informací můžete zavolat na číslo 720 073 043 nebo se podívat na stránky www.orascoptic.cz.

Více na www.specialcare.cz


EveryDent představí NOVINKU A-dec 500 – mimořádné zubařské křeslo. Zažijte novou úroveň a výjimečné prostředí pro pacienty.

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

• Mimořádné zubařské křeslo A-dec 500 má přesný hydraulický pohyb během nastavení polohy pacienta

• Opěrka zad ve tvaru „rejnoka“ s plnou podporou celého těla pacienta

• Mimořádně úzký profil křesla poskytuje více prostoru pro nohy pod křeslem

www.everydent.cz


TEMPSMART™ DC od GC Duálně tuhnoucí dočasný C&B materiál

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B06

Přímá cesta ke konečné náhradě Duálně tuhnoucí kompozit pro dočasné korunky a můstky bez obsahu změkčovadel. Krátký pracovní postup díky pohodlné možnosti polymerace - celkový čas jsou 3 minuty, což je výrazně kratší oproti běžné konkurenci. Vysoká pevnost v lomu. Ultra jemné plnivo zajišťuje neuvěřitelně vysoký lesk po dlouhou dobu. Dodává se v 6 barevných odstínech, všechny s přirozenou fluorescencí pro dokonalý výsledek. 

https://jps.cz/znacka/protetika-gc/


EveryDent – TOP NOVINKA od STERN WEBER

Vystavovatel: EveryDent, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - A10

Na stánku EveryDent hala č. 2, 2A10 představíme výjimečné křeslo STERN WEBER SWS 300-39 s klouzavým pohybem sedáku pro lepší ergonomii.


Gutta-Smart & Conform Fit = komplexní řešení pro vaši obturaci

Vystavovatel: DENTSPLY SIRONA - Hala - 3, Stánek - C04

- Zaplnění kořenových kanálků pohodlně a spolehlivě pomocí bezdrátové obturační jednotky Gutta-Smart s novými gutapečovými čepy Conform Fit. - Kapacita baterie umožňuje provedení až 5 procedur denně na jedno nabití. - Vyzkoušejte dobře vyvážený, lehký, spolehlivý a na použití pohodlný Gutta-Smart.

https://www.dentsplysirona.com/


PTFE membrány pro řízenou kostní a tkáňovou regeneraci

Vystavovatel: CRESCO PRAHA - Hala - 2, Stánek - A09

PTFE membrány OpenTex™ jsou vyrobeny ze 100% medical grade PTFE, jsou mikroporézní, odolné proti průniku fibroblastů a bakterií. Umožňují gingivální attachment a zabraňují průniku bakterií i v případě, že je membrána exponována. Membrány OpenTex™nabízíme ve 2 variantách :

1. bez výztuže v rozměrech 17x25 mm a 24x30 mm

2. s titanovou výztuží v 6 různých modifikacích

www.crescopraha.cz, http://purgo-europe.com/


Elektrický kartáček Genius X

Vystavovatel: Oral-B - Hala - 5, Stánek - A07

Oral-B Genius X s UMĚLOU INTELIGENCÍ je nejpokročilejší kartáček od Oral-B. Technologie elektrického zubního kartáčku Genius byla vyvinutá na základě tisíců způsobů čištění zubů, díky tomu rozpozná Váš styl čištění a dodá personalizovanou zpětnou vazbu. Stejně jako předchozí kartáčky Genius upozorňuje, pokud nečistíte dostatečně, čistíte příliš dlouho jedno místo nebo naopak některá vynecháte. Umělá inteligence nového Genius X jde ale ještě o krok dále. Dokáže lokalizovat, kde přesně v ústní dutině právě čistíte a na základě toho reaguje. Nikdy nebylo snazší získat tu nejpokročilejší technologii čištění zubů vylepšující nejen samotné čištění, ale i poskytující dohled nad zdravím Vaší ústní dutiny. 

https://oralb.com/en-us/geniusx


3M™ Filtek™ One - Vysoce estetický bulkfillový materiál

Vystavovatel: JPS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B06

Estetika a přirozenost v jednom. Výplňový materiál do postranního úseku. Lepší estetický výsledek díky zvýšené opacitě. Vysoká mechanická odolnost a skvělá leštitelnost zaručená 3M technologií nanofilního plniva. Rychlá a jednoduchá aplikace v jednom kroku. Hloubka vytvrzení až 5 mm. Není třeba vrstvení nebo drahé dávkovací zařízení. Vynikající manipulace a adaptace. Výborně zatéká díky tixotropii a kompulové aplikační formě. Dostupný v 5 odstínech - A1, A2, A3, B1, C2.

https://jps.cz/znacka/kompozita-3m/ 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje