Drobečková navigace:

PRAGODENT


 
   

KONTINUÁLNÍ SEDACE V PEDOSTOMATOLOGII, CHIRURGII A KONZERVAČNÍ STOMATOLOGII
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Sobota, 2019-10-05 11:00 - 12:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: eyedent, s.r.o

WWW: www.eyedent.cz

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh
Německá společnost Orální a Maxilofaciální medicíny odhaduje, že až 61% populace se obává návštěvy zubaře. Z toho 20% respondentů popisuje velkou obavu ze stomatologických zákroků a až 10% se zcela vyhýbá návštěvě zubaře kvůli vážné úzkosti. Společnost Baldus přináší pro Vás a Vaše pacienty řešení: Kontinuální inhalační sedaci oxidem dusným a kyslíkem. Ta je vhodná pro všechny věkové skupiny, pacienti jsou ušetřeni zbytečného strachu a obav z případných zákroků, což zajistí mnohem lepší atmosféru a komfort jak pro pacienta, tak pro zubního lékaře. Směs N₂O a O₂ je nejbezpečnější a nejstarší metodou sedace, která je navíc netoxická - po zákroku je pacientovi podáván 100% kyslík a do 15 minut po skončení relace již pacient není ovlivněn N₂O a může např. řídit automobil. Oproti systémům s fixní 50% směsí  N₂O a O₂ je vydechovaný plyn automaticky odsáván mimo prostor ordinace. V porovnání s celkovou anestezií je pacient při vědomí a schopen komunikovat. V rámci přednášky Vám představíme samotný přístroj pro kontinuální sedaci Baldus, seznámíme Vás s pravidly a výhodami jeho použití. Praktické zkušenosti s kontinuální sedací dětských a dospělých pacientů Vám přinese MDDr. Jiří Valenta.

 

Přednášející: 
Ezzeddin Elkebir – manažer pro mezinárodní obchod společnosti Baldus, specializace na kontinuální inhalační sedaci N₂O

 


MDDr. Jiří Valenta – Absolvent KZL UP v Olomouci, v letech 2012–2014 pracoval u Dr. Matejové ve Zbýšově u Brna. Od roku 2015 se ve své praxi v Šumperku zaměřuje na standardní ošetření pod operačním mikroskopem a stomatochirurgii.

Podělí se s Vámi o zkušenosti získané s kontinuální sedací Baldus při chirurgických výkonech a ošetření dětských pacientů.

MDDr. Michaela Urbanová - Absoloventka KZL UP v Olomouci. V současné době pracuje na Zubní klinice Hradent s.r.o., kde se specializuje na mikroskopickou endodoncii, záchovnou stomatologii a pedostomatologii. Podělí se s Vámi o zkušenosti získané s kontinuální sedací při ošetření dětských pacientů. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje